Moneyveo видала кредит 100 000-ному клієнту!

03.04.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Moneyveo выдала кредит 100 000-ному клиенту Moneyveo видала кредит 100 000-ному клієнту

Друзі, компанія Moneyveo щойно видала кредит 100 000-му клієнтові! Наша команда дуже радіє з цього приводу й одразу ж вирішила поділитися з Вами такою гарною новиною. 100 000 – це велика цифра для будь-якої компанії. А враховуючи, що онлайн кредитування з’явилося в Україні лише кілька років тому, вона просто надзвичайна.

До 2013 року наші співвітчизники практично не мали альтернативи традиційному способу отримання позик. І навіть за найменшої нестачі коштів їм доводилося прямувати до відділення банку, витрачати час, стоячи в чергах, а потім – чекаючи на рішення по заявці. Воно могло не надходити протягом години, дня чи навіть декількох діб.

Звісно, люди, які потребували додаткових коштів терміново, були змушені або чекати, або ж звертатися до небанківських компаній. У них процес оформлення кредиту пришвидшений. Проте цей варіант також вимагав витратити час на відвідування відділення фінансової установи, а потім ще й банку – для отримання грошей у касі.

Та з появою на ринку компанії Moneyveo ці проблеми зникли. Вперше в Україні вона запропонувала сервіс, в якому можна було отримувати кредити онлайн, без необхідності будь-куди їхати та навіть телефонувати. Споживачі фінансових послуг отримали можливість вирішувати свої матеріальні труднощі, не виходячи з дому, в будь-який день та час доби по всій території України. Усе, що для цього потрібно, – мати комп’ютер (або планшет, мобільний телефон) із доступом до Інтернету та банківську картку. Процес оформлення кредиту в Moneyveo триває лише кілька хвилин, а гроші надходять на картку одразу після того, як позичальник погоджується з умовами кредитного договору.

Перший в Україні кредит онлайн був виданий сервісом Moneyveo 18 листопада 2013 року. Споживачі швидко зрозуміли переваги такого простого та зручного способу вирішення фінансових проблем. Про це, безперечно, свідчить і кількість користувачів, які його обирають. 100 000 клієнтів, кожен з яких отримав у сервісі хоча б один кредит, – це вагомий показник. Він доводить, що компанія Moneyveo належно виконує свою місію – допомагати українцям у скрутну хвилину.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет