Moneyveo видала кредит 200 000-ному клієнту

16.11.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Манівео видала кредит 200 000-ному клієнту Манівео видала кредит 200 000-ному клієнту

Друзі, у нас чудова новина: днями у Манівео отримав кредит 200 000-ний клієнт. Нам самим у це складно повірити, адже ще півроку тому ми відзначали співпрацю лише зі 100 000-ним користувачем. Дякуємо, що ви з нами!

Moneyveo – це інтернет-сервіс, де гроші можна отримати в режимі реального часу. Якщо звернетеся до нього по додаткові кошти, вони можуть бути на Вашій картці вже протягом кількох хвилин – без бюрократії, поїздок і телефонних дзвінків. Із документів для оформлення кредиту знадобляться лише паспорт та ІПН, з інструментів – комп’ютер (або планшет/смартфон) з інтернетом та банківська картка. Заявки у сервісі приймаються цілодобово та обробляються автоматично. Тож користувачам не потрібно підлаштовуватися під певні робочі години – кредити від Манівео доступні у будь-який час та в будь-якій точці України.

Ми вдячні клієнтам за довіру та піклуємося про те, щоб для них користування сервісом було максимально зручним і вигідним. Він постійно вдосконалюється, у ньому часто з’являються акційні пропозиції, а завдяки Програмі лояльності Манівео користувачі отримують знижки до 50% від базової процентної ставки у сервісі.

Декілька цікавих фактів про клієнтів Манівео:

  • клієнти часто повертаються до нас, є навіть користувач, який отримав кредит у Moneyveo 161 раз;
  • середній вік позичальників Манівео – 24 роки, а найстаршому користувачеві сервісу 88 років;
  • майже дві третини наших користувачів – чоловіки, але зі збільшенням віку перевага за кількістю переходить на бік жінок;
  • серед наших позичальників найбільше чоловіків з іменами Олександр, Сергій, Андрій та Дмитро. Серед жінок – це Олена, Наталія, Тетяна та Юлія.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.22 з 5 (Голосів: 18)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет