Манівео видала кредит 300-тисячному клієнту

10.04.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Друзі, поспішаємо поділитися з вами новинами: нещодавно ми видали кредит 300-тисячному клієнту. Дякуємо, що ви з нами!

Ми багато працюємо над тим, щоб сервіс Moneyveo був зручним і вигідним для користувачів. У ньому немає бюрократії, характерної для сфери кредитування, – команда Moneyveo перетворила позики в інструмент простого вирішення фінансових проблем.

Манівео видала кредит 300-тисячному клієнту – новини Moneyveo

Сервіс працює цілодобово по всій Україні. Щоб отримати кредит у Moneyveo, не потрібно підлаштовуватися під певні робочі години і кудись їхати – moneyveo.ua видає гроші через інтернет просто на картку. Для оформлення позики з документів потрібно мати тільки паспорт та ІПН. Сервіс приймає рішення за заявками до однієї хвилини, тому ми точно не змусимо вас довго чекати відповіді. І щойно ви підпишете електронний договір, система миттєво перерахує вам гроші.

Для нас важливо постійно розвивати свій сервіс, і ми вдячні клієнтам за те, що вони допомагають нам у цьому. Наші користувачі беруть участь в опитуваннях від Moneyveo, діляться своїми очікуваннями. Так у сервісі з'являються нові послуги й акції, вдосконалюється програма "Рівні лояльності" і т.д. Завдяки опитуваннями клієнтів нещодавно ми впровадили новий спосіб погашення кредитів – на moneyveo.ua без авторизації.

Друзі, дякуємо, що обираєте Moneyveo і радите його друзям. Ми стараємося для вас!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.5 з 5 (Голосів: 20)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет