Визначилися переможці Всеукраїнського турніру Counter-Strike by Moneyveo!

Переможці Counter-Strike by Moneyveo
11.12.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Настав час тріумфу 😃Перший всеукраїнський турнір Counter-Strike by Moneyveo завершився, і ми готові вручити переможцям заслужену винагороду!

Барабанний бій… І «золото» разом із 20 000 грн за перше місце дістається команді «MAJESTY», а «срібло» та 10 000 грн відправляються до команди «UAsAP»! Вітаємо призерів, вітаємо усіх гравців – ви круті 😎

Але ж якою запеклою була боротьба 😈 315 учасників з усієї України рішуче йшли у наступ, долали перешкоди, розгадували хитрощі суперників, нападали та анітрохи не щадили «ворога». Спостерігали і коментували хід напруженої боротьби стрімери світового рівня Ігор Сопов, Юрій Терещенко та чемпіон світу з CS 1.6 Арсеній Триноженко.

Найпопулярніший кваліфікаційний турнір зібрав 28 команд. У півфіналі грало 5 команд, які входять до світового рейтингу одного з найбільших міжнародних Counter-Strike-порталів HLTV.org. Вирішальна зустріч була зареєстрована на HLTV.org як офіційний рейтинговий матч. У ній 10 грудня зустрілися 2 найсильніші команди – і це був неймовірний, видовищний суперфінал!

Максимум напруження, уваги, спритності та неймовірної жаги до перемоги – таким ми побачили Перший всеукраїнський турнір Counter-Strike by Moneyveo. А чи будуть інші турніри? Обов’язково! Слідкуйте за нашими новинами, бо на 2019 рік ми маємо великі плани на проведення нових масштабних онлайн-турнірів! Гравці нас зрозуміють: спробувавши Counter-Strike одного разу, відмовитися від нього вже неможливо 😉

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет