Як отримати кредит онлайн за мінімальною ставкою

04.01.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Як взяти гроші в кредит

Ринок мікрокредитування активно розвивається по всьому світу, і Україна не виняток. У нашій країні число мікрофінансових організацій (МФО), зокрема тих, які кредитують онлайн, за останні 2 роки збільшилось в декілька разів. Нині їх нараховується близько 40. Першою онлайн-кредитування в Україні запустила саме Moneyveo. За якими критеріями слід вибирати МФО, щоб залишитися задоволеним?

Як знайти кредит на вигідних умовах?

Щоб у найкоротші строки взяти в кредит гроші, при цьому залишитися у виграші – слід звертати увагу на такі параметри:

Параметри вибору МФО
  • оптимальний час оформлення позики – до 10 хвилин. У Манівео рішення за кредитом приймається автоматично протягом 2-х хвилин, а гроші на карту надходять моментально, після схвалення заявки. За цей час ви встигнете заварити собі каву, навіть не відволікаючись від робочих справ.
  • спосіб оформлення – онлайн або офлайн. У першому випадку гроші ви отримуєте відразу на картку після відправлення запиту, у другому – знадобиться відвідувати відділення фінансової організації, а гроші вам видадуть готівкою. У Манівео – процес оформлення позики відбувається дистанційно.
  • вимоги до позичальників. Не всі сервіси мікрокредитування лояльні до своїх клієнтів. Є такі, що вимагають, як банки, довгий перелік документів, іноді ще залучення поручителя. А якщо вам не виповнилося 21 року або ви працюєте неофіційно, то шансів на позику стає менше. Для оформлення кредиту в Манівео з документів вам знадобляться тільки паспорт та ІПН.
  • строк кредитування. Як правило, МФО видають кредити на період до 30 днів, із можливістю продовження кредитного договору до 60 днів і більше. У Манівео при необхідності можна продовжувати строк користування коштами без обмежень.
  • вартість. Середньозважена процентна ставка на ринку онлайн МФО (на повторні кредити) – 1,6%. Максимальна ставка – 2,5%. Манівео пропонує новим клієнтам кредит до 5000 грн під 0,01% і до 15 000 грн – під 1,7% зі знижками до -50% від вартості кредиту в рамках програми лояльності.
  • акційні пропозиції. Щоб взяти кредит із максимальною вигодою, потрібно слідкувати за діючими промоактивностями компанії. Для цього необхідно підписатися на сторінки МФО в соцмережах і стежити за актуальними пропозиціями. Постійним клієнтам Манівео доступні знижки на ставку у вигляді промокодів до -99%.
  • додаткові комісії. Реальна вартість кредиту у фінустанові може відрізнятися від заявленої в рекламі. Багато фінансових компаній приховують від клієнтів ефективну процентну ставку, і про неї людина дізнається вже перед самим підписанням договору. Манівео відкрита перед позичальниками – вся інформація по сумі кредиту показується на момент подачі заявки. При цьому ніяких прихованих платежів, зокрема за дострокову сплату, не стягується.
  • надійність і безпека компанії. Оскільки сфера онлайн-кредитування порівняно молода, багато людей ставляться до неї з недовірою, побоюючись за збереження переданих даних і за проведення фінансових операцій. Манівео несе повну відповідальність за інформацію клієнтів і всі транзакції, захищаючи їх міжнародними сертифікатами безпеки Comodo SSL і PCI DSS. 12.

Звернувшись у сервіс Moneyveo, ви знайдете надійного партнера на довгі роки. Діяльність компанії контролюється державним органом Нацкомфінпослуг, вона визнана українськими споживачами найкращим сервісом онлайн-кредитування в рамках рейтингів PSM Awards-2017 і «Українська народна премія».

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.67 з 5 (Голосів: 15)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет