Де і як його вигідно отримати кредит?

Терміново потрібні гроші?14.04.2017
Кредит за паспортом: де і як його вигідно отримати?Кредит за паспортом: де і як його вигідно отримати?

Сьогодні все більше людей віддають перевагу швидкому кредитуванню, де відсутня бюрократія і складнощі в оформленні. Клієнти стали досвідченішими у рівнях сервісу, і відсутність, наприклад, можливості надіслати заявку онлайн багатьох як мінімум відштовхне. Що вже говорити про необхідність готувати купу документів для отримання незначної суми. Розуміючи тенденції на ринку фінансових послуг і намагаючись залучити нових клієнтів, банки і небанківські організації пропонують оптимальні умови кредитування, в тому числі й оформлення кредита за паспортом.

Який банк дає кредит за одним паспортом?

Варто зазначити, що далеко не всі фінустанови пропонують можливість отримати позику тільки за одним паспортом. Якщо компанії і йдуть на цей крок, то однозначно з компенсацією ризиків і певними додатковими умовами. Найчастіше банки кредитують без довідки про доходи на суму до 50 тис. грн. Отримати більше коштів можливо, залишивши заставу або залучивши поручителів. Крім того, в деяких банках вимагають і наявності у позичальника трудового стажу та офіційного оформлення.

Тож у якому банку можна взяти кредит за паспортом? На сьогоднішній день таку можливість пропонують більшість фінустанов. Наприклад, у ПУМБ, Альфа-Банку Україна, Кредобанку, Банку Кредит Дніпро, Кредит 112, Ідея Банку Вам запропонують різні кредитні продукти за цим напрямом. Різниця буде тільки у процентних ставках (від 15 до 25% на рік), періодах і сумах кредитування.

Слід звернути увагу: на сайтах і в рекламних оголошеннях цих установ зазначено, що максимальна сума кредиту може скласти в середньому 200 000 грн. Але на практиці клієнт отримає лише за паспортом та ІПН не більше 50 000 грн. Щодо процентної ставки, то найчастіше вона фіксована, але суттєво вища, ніж за оформлення позики з довідкою про доходи або із заставою. Кредити, які оформлюються з мінімумом документів, найдорожчі. За допомогою підвищених процентних ставок банки мінімізують можливі фінансові втрати у разі неповернення коштів позичальниками.

Який кредит можна взяти за паспортом?

Переважно банки пропонують споживчі кредити готівкою, які можна отримати безпосередньо в їх відділеннях. Крім того, клієнту доступна послуга овердрафту по зарплатній картці. Щоб її підключити, надавати довідку про доходи не потрібно. Максимальний кредитний ліміт за овердрафтом – не більше 100 тис. грн (наприклад, у Кредобанку), але за умови, що доходи позичальника офіційно зафіксовані (до 80% «білої» заробітної плати). У цьому випадку варто звернути увагу на:

  • процентну ставку, яка залежить від рівня доходів позичальника;
  • наявність разової комісії за розгляд анкети;
  • щомісячне зняття процентів за встановлення, продовження ліміту, обслуговування картки;
  • інші платні послуги, різні в кожній фінустанові.
Отримання кредитів за паспортом у МФО

Отримання кредитів за паспортом у МФО

Якщо Ви ще шукаєте, який банк дає кредит тільки за паспортом, варто звернутися до мікрофінансових організацій (МФО). Вони, як правило, лояльніші в обслуговуванні клієнтів і видають позики без додаткових документів. У різних компаніях можуть відрізнятися максимальні суми і періоди кредитування, процентні ставки і спосіб оформлення позик.

Якщо ви вирішили взяти кредит у МФО, потрібно знати, що в цій ніші є оффлайн і онлайн сервіси. У першому випадку клієнтові знадобиться витратити особистий час на відвідування відділення компанії, але сам процес оформлення позики, порівняно з банками, істотно скорочений.

У випадку з онлайн кредитуванням позичальникові взагалі не потрібно нікуди йти. Вся процедура – від подання заявки до отримання грошей на картку – відбувається в Інтернеті. При цьому оформлення триватиме від півгодини до години. Наприклад, найшвидший сервіс онлайн кредитування в Україні – Moneyveo. Тут можна отримати суму до 15 000 грн всього за кілька хвилин.

Дуже важливо для отримання позитивного рішення за кредитом уважно заповнювати заявку, адже помилка навіть в одній цифрі номера паспорта або телефону автоматично призведе до відмови в коштах. Також в разі зміни особистої інформації – якщо, наприклад, змінилося прізвище в паспорті позичальника, прописка, контакти – необхідно вчасно внести поправки в Особистому кабінеті на сайті компанії.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0

Терміново потрібні гроші?