Найвигідніша пропозиція цього літа – 0%* кредит від Moneyveo

Хочете отримати кредит?03.08.2016
0procentov

Сервіс Moneyveo вирішив знову порадувати своїх користувачів найвигіднішою пропозицією цього літа – "Кредит під 0%*" для всіх нових клієнтів. Як і раніше, оформити кредит у рамках улюбленої для багатьох акції може кожен інтернет-користувач, який вперше скористався нашим сервісом онлайн кредитування.

Швидкість, простота, безпека та якість обслуговування – чотири головні заповіді, що лежать в основі діяльності компанії Moneyveo. Тому задоволений клієнт – найважливіший критерій оцінки її роботи. А що може порадувати користувачів нашого сервісу більше, ніж надзвичайна знижка на процентну ставку?

Так, у рамках суперакції "Кредит під 0%" кожний новий користувач може оформити позику до 3 тисяч гривень на строк до 30 днів. При цьому нарахований процент за користування кредитними коштами не сягатиме більше 20 гривень.

Проте забувати про фінансову дисципліну все одно не варто. Нехтування умовами кредитного договору має негативні наслідки. Наприклад, у разі оформлення пролонгації в рамках акції процентна ставка збільшується до стандартної, тобто до 1,7% на день. Якщо ж користувач вирішить зовсім не повертати кредит, на нього чекає повний перерахунок суми за весь період користування коштами. Тоді як добросовісним позичальникам нема про що хвилюватися – обопільне дотримання положень договору є запорукою взаємовигідного співробітництва.

Деталі акції

* під фразою "кредит під 0%" слід розуміти кредит з процентною ставкою 0,01% на день від суми кредиту.