Важливо! Нові умови акції «Давай, бро, лови бабло & iPhone 11 Pro!»

Давай, бро, лови бабло!
14.11.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Тільки до 20 листопада кожен, хто приведе до сервісу moneyveo нового користувача, отримає 500 грн! Дата розіграшу гаджетів залишається незмінною – 22.11.2019.

Приводьте друзів до moneyveo і вигравайте подарунки – ми завжди за те, щоб радувати користувачів нашого сервісу 😊 

Нагадаємо, що потрібно робити    

Є 2 способи запросити друга отримати кредит у moneyveo:

  1. Вкажіть телефон та/або email друга в Особистому кабінеті, і йому надійде SMS та/або лист із пропозицією взяти кредит у сервісі.
  2. Або опублікуйте партнерське посилання у соцмережі, на форумі, у блозі чи на будь-якому іншому онлайн-ресурсі, можна в коментарях. Посилання знайдете в Особистому кабінеті, у розділі «Приведи друга».

Якщо ваш друг перейде за посиланням або з SMS/email-запрошення та отримає гроші на moneyveo.ua, вам автоматично буде перераховано 500 грн на картку, зареєстровану в сервісі 😉 Важливо: умови акції будуть виконані лише в разі оформлення першого кредиту в moneyveo. 

Чим більше кредитів буде оформлено за вашою рекомендацією, тим більше грошей ви заробите!  

А як виграти iPhone 11 Pro?    

І ви, і кожен запрошений вами користувач автоматично станете учасниками розіграшу 2-х iPhone 11 Pro, який відбудеться 22 листопада 😊

Визначити майбутніх власників гаджетів нам допоможе сервіс random.org Результати шукайте в розділі «Новини» на нашому сайті та на сторінці moneyveo у Facebook до 20:00 22.11.2019. Шановні переможці, ми вам зателефонуємо. Будь ласка, будьте на зв'язку 😉

Як отримати гроші?

Клікніть мишкою на кнопку «Отримати» в розділі «Приведи друга» в Особистому кабінеті – і гроші надійдуть на ваш картковий рахунок протягом 3-х банківських робочих днів.  

Уперед до Особистого кабінету! Друзі вже чекають на ваші запрошення.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.92 з 5 (Голосів: 12)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет