Moneyveo допомагає українським військовим пройти реабілітацію

14.05.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Moneyveo профінансувала реабілітацію одного з бійців Операції Об’єднаних Сил і виділила кошти на харчування військових. Вони оздоровлюються у центрі, створеному в Києві на базі Інституту медицини праці ім. Ю. І. Кундієва. 

«Ми постійно допомагаємо нашим бійцям. Благодійна діяльність — частина нашої програми корпоративної соціальної відповідальності. На початку року ми профінансували покупку плоттера для військових Регіонального розвідувального центру «Північ». Це обладнання необхідне для роботи з документацією, воно дозволяє швидше інформувати ВСУ про всі важливі розвіддані. Тепер ми підтримали реабілітацію одного з бійців АТО і профінансували побутові потреби наших військових», — зазначив керівник Служби безпеки Moneyveo Андрій Ігнатов. 
two dopomoga-atoshnykamtwo dopomoga-atoshnykam

За словами головлікаря Тетяни Харченко, з початку 2014 року реабілітацію в Центрі пройшли понад 1,5 тисячі осіб. Військовим допомагають вилікуватися від черепно-мозкових травм, контузій, посттравматичного стресового синдрому, неврологічних порушень. З українськими бійцями в центрі працюють провідні фахівці Інституту психології ім. Костюка. З 2014 року вони реалізують благодійну програму медико-психологічної реабілітації для учасників бойових дій «Дорога зцілення». 

«На жаль, грошей, що виділяються державою, недостатньо для надання допомоги військовим. Пацієнти, які поступають у відділення реабілітації клініки, мають соматичні та психоневрологічні травми. Їх лікування вимагає ресурсів. Фінансова підтримка Манівео — дуже своєчасна і доречна». 

Поряд з традиційними методами відновлення, в центрі використовують психосоціальні методи реабілітації:  

  • арт-терапію (художня творчість);  
  • пет-терапію (спілкування і тренування з тваринами);  
  • аудіо-терапію (система слухових тренувань). 

left_Подяка

 

За твердженням фахівців, результати такого підходу дуже ефективні і допомагають військовим швидше адаптуватися в соціумі після бойових дій. 

Moneyveo регулярно займається благодійністю. Компанія фінансує лікування онкохворих дітей в рамках проекту «Дача» БФ «Запорука» і виділяє кошти для утримання єнотів в зоопарку «12 місяців». 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4 з 5 (Голосів: 4)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет