Компанія Moneyveo відвідала дитячий реабілітаційний центр

05.07.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Навколо так багато людей, які потребують нашої підтримки. І кожен, хто може допомогти, має робити це, не зволікаючи. Адже вчасно надана допомога важить дуже багато. І компанії Moneyveo, яка щодня надає людям термінову фінансову підтримку в екстрених ситуаціях, це добре відомо.

Днями співробітники компанії відвідали реабілітаційний центр «Дача» у Києві. Тут, у будинку на території приватного сектору, поряд зі станцією метро «Васильківська», тимчасово проживають та відновлюють здоров’я шестеро онкохворих діток разом зі своїми сім’ями. Команда Манівео відгукнулася на прохання благодійного фонду «Запорука» допомогти центру придбати деякі необхідні у побуті речі та приїхала в гості з подарунками.

Благодійна допомогаБлагодійна допомога центру реабілітації онкохворих дітей

Сама назва центру реабілітації – «Дача» – така домашня і рідна. Вона нагадує про літо, природу, відпочинок та затишне оточення. І це місце – як друга домівка для сімей, на долю яких випало непросте випробування – щоденна боротьба за здоров’я.

«Дача» – єдиний в Україні центр, де онкохворі діти безкоштовно можуть жити разом зі своїми сім’ями в перервах між курсами хіміотерапії. Вони приїжджають сюди, якщо фахівці в їхніх містах не можуть впоратися з лікуванням. Тут переважно мешкають малюки з неповних родин, малозабезпечені сім’ї та діти, чия хвороба часто рецидивує.

Манівео допомогла фонду «Запорука» придбати для центру газову поверхню, пральну машину та дитячий куточок. Компанія сподівається, що ці звичайні, але такі потрібні в кожному домі речі, зроблять життя його мешканців трохи комфортнішим, додадуть затишку та зручності, яких зараз їм так не вистачає.

А юні хлопчики та дівчатка під час зустрічі зі співробітниками компанії раділи отриманим подарункам для розвитку і творчості. І не забули подарувати своїм гостям картину про добрий та життєрадісний світ – такий світ, яким його вміють бачити лише діти.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет