Moneyveo продовжує благодійний проект «Дружня рука підтримки»

26.04.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
благодійний проект Дружня рука підтримки

Компанія Moneyveo продовжує допомагати онкохворим дітям, які приїжджають до центру відновлення здоров’я «Дача». Щомісяця вона перераховує гроші на потреби центру, щоб його мешканці могли не турбуватися про побутові проблеми і сконцентруватися на одужанні.

«Дача» – не просто тимчасове місце перебування для цих дітей. Лікування онкозахворювань може тривати місяцями, тому вона для них – як рідна домівка. Це місце, де можна сховатися від білих халатів, болю та виснажливих процедур. Тут у кожної сім’ї є окрема затишна кімната, де вистачить місця для мами, тата і навіть братиків та сестричок. Щоб малюкам було веселіше, у будинку облаштована дитяча кімната, а на території центру є ігровий майданчик.

Про здоров’я не задумуєшся, поки воно у тебе є. Проте «дачникам», які були змушені залишити рідний дім та звичне життя заради лікування, його цінність добре відома. Завдяки роботі волонтерів вони перебувають на «Дачі» безкоштовно. Для родин, яким доводиться витрачати величезні кошти на дорогі ліки та медичні послуги, це вкрай важливо.

Але волонтери не завжди можуть забезпечити центр усім необхідним, і благодійний проект Moneyveo «Дружня рука підтримки» покликаний у цьому допомогти. У квітні компанія знову перерахувала «дачникам» кошти, щоб вони могли сплатити за оренду й охорону приміщення, за комунальні послуги, щоб діти мали іграшки та приладдя для навчання і малювання, щоб на «Дачі» не відчувалося нестачі у речах побутового вжитку. Гроші на все це потрібні щомісяця, тому травневий етап проекту вже розпочався.

Долучитися до участі у проекті «Дружня рука підтримки» може кожен безкоштовно. А якщо ви вирішите допомогти комусь із «дачників» особисто, це можна зробити за посиланням: https://ubb.org.ua/uk/operator/61/

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.86 з 5 (Голосів: 7)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет