Названі переможці E-AWARDS 2017

18.04.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Нарешті! Стали відомими імена переможців 5-го щорічного конкурсу інтернет-проектів Ukrainian E-Commerce Awards-2017. Урочиста церемонія нагородження відбулася 7 квітня в приміщенні концерт-холу FREEDOM. Компанія Moneyveo, яка є частиною світу онлайн технологій і постійно тримає руку на пульсі його змін, підтримала конкурс в якості партнера.

У 2017 році участь у Ukrainian E-Commerce Awards узяли понад 200 інтернет-проектів. За результатами голосування, було визначено 11 переможців у 4-х номінаціях:

  • "Вибір споживачів" (6 категорій);
  • "Кращий В2В продукт для e-commerce" (3 категорії);
  • "Прорив року" (1 категорія);
  • "Людина року в e-commerce" (1 категорія).

Moneyveo, як лідера онлайн кредитування в Україні, якому довіряють тисячі споживачів фінансових послуг, запросили для почесної місії нагородження. Генеральний директор та співзасновник Moneyveo Михайло Лизанець привітав із заслуженою перемогою інтернет-компанію ОЛХ Україна, яку цьогоріч визнали найкращою електронною дошкою оголошень та аукціоном.

Український ринок електронної комерції розвивається шаленими темпами. На ньому постійно з’являються яскраві гравці, які пропонують нові онлайн послуги, проекти та рішення. І щоразу їм вдається не тільки здивувати споживачів, а й дати їм те, чого справді не вистачало досі. Зародження попиту на нові продукти та послуги в Інтернеті – процес, який ніколи не завершиться. Адже чим ширші наші можливості у Світовій павутині, тим більше ми від неї чекаємо.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 1 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет