Міняємо «ігрові монети» enotcoin на справжні знижки у Moneyveo!

Enotcoin
14.02.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Привіт, друзі. Сумуєте без знижок? Ми знаємо, як покращити ваш настрій. У сервісу Moneyveo з'явилися власні ігрові «електронні монети» enotcoin, які можна перетворювати на справжнісінькі знижки 😉  

Користувач отримує «монети» за певні дії у сервісі. 1 enotcoin дорівнює 1 грн. Ви можете накопичувати «монети» і знижувати з їхньою допомогою суму процентів за наступними кредитами. 

Як заробляти enotcoin? 

Починайте заробляти enotcoin одразу після оформлення першого кредиту в Moneyveo. Для цього є два способи: 

1. Разовими діями. Наприклад, зв'язавши свій аккаунт у Moneyveo зі сторінкою в соцмережі, ви заробите 100 enotcoin (тобто 100 грн). Підпишіться на наші розсилки – і ваш баланс поповниться 10 «ігровими монетами» (10 грн). Підтвердіть основний email – та отримайте ще 50 enotcoin (50 грн). 

2. Регулярними діями. Наприклад, щодня в Особистому кабінеті натискайте кнопку «Отримати enotcoin» – і заробляйте від 1 до 3 enotcoin. Публікуйте у своїй стрічці в соцмережі посилання з рекомендацією нашого сервісу та отримуйте за це по 25 enotcoin і так далі. 

Відстежувати кількість накопичених enotcoin можна в Особистому кабінеті, у розділі «Enotcoin». 

То як, готові перетворювати «електронні монети» на справжні знижки? Тоді заходьте до свого профілю та дізнавайтеся про всі способи заробляти enotcoin

 Як користуватися enotcoin? 

Щоб за допомогою enotcoin зменшити суму процентів на наступний кредит, потрібно: 

  1. Увійти до Особистого кабінету і в розділі «Стан кредиту» перед оформленням заявки обрати з пари «промокод/enotcoin» enotcoin. 
  2. Вказати, скільки «монет» ви хочете використати. 
  3. Натиснути «Оформити кредит». Сума процентів автоматично зменшиться на кількість застосованих enotcoin. 

Зверніть увагу: одночасне застосування промокоду на знижку та enotcoin неможливе. 

Enotcoin + Рівні лояльності = подвійна знижка 

Знижки від enotcoin додаються до знижок від рівнів Програми лояльності сервісу. Це означає, що кредити у Moneyveo відтепер стали ще вигіднішими 😉  

Зверніть увагу: програма «Enotcoin» щойно стартувала, тому на цьому етапі є ймовірність не зовсім коректної роботи. Якщо ви помітите будь-які недоліки, будь ласка, повідомте про це на support@moneyveo.ua Ми їх усунемо і віддячимо вам додатково нарахованими enotcoin!

Офіційні правила програми «Enotcoin» тут

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.21 з 5 (Голосів: 114)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет