Де дають кредит онлайн із миттєвим рішенням без довідок, дзвінків, поручителів?

Терміново потрібні гроші?12.01.2018
Де дають кредит онлайн із миттєвим рішенням, без довідок

Оформлення позик у мікрокредитних інтернет-сервісах має бути простим, не вимагати від користувачів великих зусиль і підготовки. Проте на практиці одні ресурси видають гроші без довідки про доходи, але вимагають мати офіційне місце роботи, інші кредитують лише після дзвінків родичам, колегам і роботодавцеві позичальника, з третіми договір потрібно підписувати під час особистої зустрічі тощо.

На відміну від інших сервісів, у Moneyveo ви зможете отримати гроші в кредит на картку онлайн без довідок, дзвінків, поручителів, поїздок і зустрічей. До того ж він не змушує користувачів довго чекати на рішення за заявками: про результат обробки вашого запиту ви дізнаєтеся протягом однієї хвилини після надсилання. Розповімо більше про те, як Манівео все це вдається.

Де дають кредит онлайн із миттєвим рішенням, без довідок

Чому Манівео не вимагає довідок та поручителів, не дзвонить родичам?

Завдяки автоматизації багатьох процесів, сервіс «Манівео» став найшвидшим і найпростішим способом отримати кредит в Україні. Його система вимагає мінімуму ручної роботи. Результат – для нового користувача увесь процес отримання грошей на картку триває в середньому 10 хвилин, для постійного – 2-3 хвилини.

Процедура розділена на етапи:

  • заповнення заявки на сайті – 2-8 хвилин;
  • очікування відповіді системи – 1 хвилина;
  • читання і підписання електронного договору – 1-2 хвилини;
  • перерахування грошей – миттєво.

Окрім даних із заявки, система Манівео автоматично отримує додаткові відомості про клієнтів з відкритих джерел, наприклад, як то бюро кредитних історій. Це відбувається за лічені секунди. Зібраних таким чином даних достатньо, щоб прийняти рішення, чи видавати кредит, і не здійснювати додаткові перевірки по телефону та не залучати поручителів.

Довідки про зарплату Манівео теж не вимагає: враховуються всі доходи клієнтів – офіційні, неофіційні, постійні й тимчасові; у сервісі кредит може отримати навіть безробітний. Але позичальникові важливо пам'ятати, що прострочення погашення призводить не тільки до щоденного нарахування пені, а й псує кредитну історію, яку потім дуже складно поліпшити.

Чому Манівео не зустрічається з клієнтами для підпису договору?

Щоб спростити і прискорити оформлення кредитів, сервіс Moneyveo використовує електронний договір (відомий також, як договір оферти). Українське законодавство визнає його юридичну силу та прирівнює до паперової форми документу. Коли користувач ставить відмітку в графі про згоду з умовами договору, угода вважається укладеною, і сервіс автоматично перераховує суму кредиту на картку позичальника.

Завдяки використанню договору оферти, клієнтам Манівео не потрібно витрачати час на зустрічі з представниками сервісу для підпису документів. Це економить їхній час і дозволяє отримувати гроші значно швидше.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.71 з 5 Голосів: 21

Терміново потрібні гроші?