Moneyveo розповіла про досвід розвитку інноваційного мікрокредитного сервісу в Україні

14.12.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
FinRetail

На початку грудня Юрій Савченко, директор з розвитку бізнесу компанії Moneyveo, виступив на спеціалізованій конференції FinRetail. Ця подія збирає «рушіїв» роздрібного бізнесу від банків і небанківських фінансових компаній, ритейлерів, які продають фінансові послуги, і розробників продуктів для фінансового ринку.

FinRetail Юрій Савченко, директор з розвитку бізнесу компанії Moneyveo

На конференції говорили про технології та підходи, що розвивають фінансову галузь в Україні, про інвестиційну привабливість сфери. Одна з важливих тем – зростання небанківського сектору і можливість взаємодії між класичними фінансовими інститутами та новими гравцями ринку.

Компанія Moneyveo, яка кілька років тому запустила в Україні онлайн-кредитування, розповіла учасникам FinRetail про свій досвід впровадження інновацій в мікрокредитній сфері та поділилася секретами успіху в умовах зростання конкуренції.

«Із розвитком технологій люди стають вимогливішими, – відзначив Ю. Савченко. – Вони готові платити за зручність сервісу та за мінімум умов і рухів, які їм потрібно зробити. Манівео створила сервіс, який вирішує завдання споживачів нового покоління. І наш успіх – це приклад здатності швидко реагувати на зміни запитів користувачів». Юрій також підкреслив, що конкурувати в умовах стрімкого зростання ринку можливо, лише автоматизувавши усі робочі процеси.

Цієї осені Moneyveo видала кредит 200 000-му користувачеві, це сталося через півроку після показника у 100 000 клієнтів. Таке зростання числа споживачів онлайн-послуги свідчить про високий попит на термінові гроші. Українці стали підкутішими технологічно і готові до фінансових послуг нового рівня.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4 з 5 (Голосів: 2)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет