Манівео вітає свого 400-тисячного клієнта і вручає подарунки!

22.08.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Призы

Друзі, цими днями у Moneyveo сталася особлива подія: ми видали кредит 400-тисячному клієнту! Це означає, що іще більше людей дізналися про зручні та вигідні кредити від Манівео і тепер вирішують свої фінансові питання швидко і просто 😊 Дякуємо, що ви з нами.

А нашому 400-тисячному клієнту – Анастасії Власовій з м. Вараш – ми даруємо повербанк і сертифікат від MakeUp на 1000 грн. Вітаємо, Анастасіє, бажаємо вам завжди бути красивою і зарядженою чудовим настроєм!

Та це не всі наші сюрпризи 😉 Спеціальна експертна комісія Moneyveo визначила імена ще 10 щасливчиків, які отримають у подарунок новенькі повербанки!

Переможцями розіграшу стали: І. В. Макарова, О. Ю. Приходько, С. О. Пирогов, В. П. Левченко, Д. М. Войтенко, С. С. Мусієнко, С. В. Лактіонов, А. В. Муравський, Н. І. Тур та О. С. Матвєєв.

Шановні переможці, сьогодні, 22.08, ми надішлемо вам SMS-повідомлення. А ви, будь ласка, відгукніться до 31.08 за номером 0800219393, щоб узгодити умови передання вам подарунків.

Компанія Moneyveo виступить податковим агентом Переможців, нарахує та сплатить усі необхідні податки та збори від їхнього імені відповідно до чинного законодавства України.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.62 з 5 (Голосів: 34)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет