Як користуватися грейс-періодом в Moneyveo?

04.07.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Платіжна дисципліна – важлива умова довгострокових відносин між фінансовою компанією і позичальником. Проте сплатитикредит вчасно вдається не завжди. Іноді для закриття заборгованості банально не вистачає кількох сотень гривень, або ж платіж був здійснений вчасно, але затриманий через технічні несправності.

Розуміючи можливі труднощі зі сплатою, які часом виникають у позичальників, компанія Moneyveo йде назустріч своїм клієнтам і надає їм додатково безкоштовний 3-денний період кредитування. Нагадаємо особливості користування цією послугою.

Грейс-період

Як працює grace-період у Манівео?

Пільговий період не продовжує строк кредитування. Цю умову потрібно враховувати, щоб використовувати його з вигодою. Він починається одразу ж після дати закінчення дії кредитного договору.

Протягом пільгового часу позичальник може повністю сплатити заборгованість і в ці 3 дні не платити за користування грошима. Також у грейс-період доступна послуга пролонгації (подовження строку кредитування). Щоб нею скористатися, потрібно сплатити проценти, нараховані на поточний момент, у т.ч. по 3% за кожен використаний день грейсу.

Важливо зауважити, що технічно, 3-денний пільговий період є простроченням і віддзеркалюється в кредитній історії позичальника. Але найчастіше банки і фінансові компанії не звертають уваги на такий незначний строк, і він не впливає на їх рішення про видачу позичальникові нових кредитів.

Як сплатити кредит під час грейс-періоду?

Якщо гроші надійдуть на рахунок Moneyveo в один з перших 3-х днів після зазначеної в договорі дати сплатою, проценти за них платити не доведеться. Але в разі зарахування коштів із запізненням, пільговий час автоматично перетворюється на прострочення і за кожен день грейс-періоду нараховуються проценти - 1,7% від основної суми кредиту, та пеня - 1,3%.

Щоб уникнути такої ситуації, не слід залишати сплату на останній день грейсу, враховуючи технічні та інші чинники, здатні затримати платіж. Визначитися зі способом оплати потрібно вже за кілька днів до завершення строку кредитування. Це допоможе уникнути прострочення через незалежні від вас причини.

Так, найшвидший і справді надійний варіант – внести кошти через Особистий кабінет користувача на сайті Манівео. Тут ви одразу побачите повідомлення про сплату кредиту і будете впевнені в результаті. Сплачуючи через банк, попередньо передзвоніть на його гарячу лінію і уточніть, як швидко він проводить платежі, щоб це не вплинуло на ваш кредит. Те ж саме можна зробити, якщо ви плануєте вносити кошти через термінал.

Що може допомогти в разі спірних ситуацій з оплатою?

Компанія Манівео завжди йде назустріч користувачам свого сервісу. Вона з радістю допоможе розібратися в будь-якій спірній ситуації, в т.ч. пов'язаній з технічними труднощами, які іноді виникають при оплаті кредитів.

На такі випадки компанія радить завжди зберігати квитанції, скріншоти, виписки і СМС-повідомлення про сплату позики. Вони можуть допомогти вирішити ситуацію, коли затримка платежу відбувається не з вини позичальника.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.82 з 5 (Голосів: 11)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет