Тільки Moneyveo надає пільговий період у кредитуванні

16.03.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Компанія Moneyveo розуміє, що іноді у її клієнтів виникають труднощі зы сплатою кредитів. Вона йде їм назустріч і робить усе, щоб співпраця з нею була для них максимально вигідною і комфортною. З цією метою Moneyveo надає своїм позичальникам 3 додаткові безкоштовні дні грейс-періоду після дати сплати, вказаної в договорі. Водночас є певні особливості користування цією опцією, які потрібно знати користувачеві кредитного сервісу компанії.

Грейс-период

Грейс-період не збільшує строк кредитування

Грейс-період – це час після настання дати сплати кредиту, в який проценти за користування позикою не нараховуються або вони значно менші від стандартної ставки. Проте грейс-період не збільшує строк користування кредитом. Це додаткова можливість, якою потрібно користуватися лише в разі труднощів зі сплатою позики.

Користувачам сервісу Moneyveo надаються 3 додаткові дні для сплати кредиту. Їх відлік починається в той же час доби, коли позичальник отримав кошти на свою картку. Наприклад, він оформив кредит о 12:00 – отже, відлік додаткового періоду розпочнеться о 12:00 у день сплати, зазначений у договорі, і завершиться на третій день у цей же час.

Правила сплати кредиту в грейс-періоді

Якщо кошти надійдуть на рахунок компанії протягом 3-х додаткових днів, за них не доведеться сплачувати проценти. 4-ту добу система сервісу сприймає як прострочення і автоматично нараховує по 3% за кожен із 4-х днів після зазначеної в договорі дати сплати.

Щоб цього уникнути, дуже важливо не відкладати сплату на останній момент. Також варто враховувати всі можливі технічні перешкоди надходження коштів для сплати кредиту:

  • особливості роботи банку, через який ви проводите цю операцію (наприклад, деякі банки перераховують кошти не одразу, а протягом декількох днів);
  • технічні несправності або труднощі, з якими ви можете зіткнутися під час оплати через термінали тощо.

Аби уникнути нарахування підвищених процентів через технічні перешкоди, заздалегідь вирішіть, яким чином будете сплачувати кредит. А після внесення коштів варто переконатися в тому, що вони надійшли вчасно.

Про вплив грейс-періоду на кредитну історію

Пільговий періодНа що впливає grace-період

Компанія Moneyveo регулярно звітує бюро кредитних історій про те, як її клієнти обслуговують свої позики. У тому числі передається інформація про триденний грейс-період.

Більшість банків та небанківських фінансових установ не звертають уваги на такий незначний строк, і він не впливає на їх рішення про видавання нових позик. Але, технічно, дні після настання зазначеної в договорі дати сплати є простроченням, про яке вказується і в кредитній історії позичальника.

У грейс-періоді можна оформити пролонгацію кредиту

Навіть у грейс-періоді продовжити строк кредитування можливо. Для цього, крім суми процентів, нарахованих за користування позикою на поточний момент, потрібно також сплатити по 3% за кожен із 3-х використаних днів грейс-періоду.

Пролонгацію на цьому етапі можна оформити у два способи: через Особистий кабінет і термінали самообслуговування. Загальну суму процентів з урахуванням нарахованих у грейс-період, ви можете побачити в Особистому кабінеті.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 2)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет