Як оформити кредит онлайн без офіційного доходу

24.01.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Багато фінустанов втрачають своїх потенційних клієнтів тільки тому, що у тих немає офіційного доходу. Якщо людина працює неофіційно, вона не відповідає вимогам банку. Та незважаючи на це число таких клієнтів з кожним роком збільшується. Тому фінансовим установам час від часу доводиться впроваджувати нові продукти, знаходити дієвіші інструменти залучення й утримання клієнтів.

Одним з таких продуктів є онлайн-кредити, для оформлення яких підтверджувати свою платоспроможність, залучати поручителів не потрібно. На відміну від споживчих позик, де обов'язково перевіряють фінансову підмогу позичальника – кредитну історію, наявність вкладів у банку тощо, кредитування в інтернеті позбавлене цих вимог.

Так, де ж знайти кредит тим, у кого немає постійної роботи і чий заробіток неофіційний?

 Як оформити кредит онлайн без офіційного доходу

Категорії позичальників з неофіційним доходом

Фінансово-кредитні установи ділять непрацюючих позичальників на певні рівні. Зазвичай, до першої категорії відносять тих, хто стоїть на біржі праці, тобто безробітних. Офіційні безробітні перебувають на обліку у держави і отримують хоч малий, але стабільний, дохід – допомогу по безробіттю, яка може стати для банку мотивацією під час оформлення кредиту.

До другої категорії належать громадяни, які працюють неофіційно, тобто отримують «сіру» зарплату в конвертах. Такий дохід нічим не можна підтвердити.

І остання категорія – це так звані непрацездатні громадяни або ті, які з тих чи інших причин не працюють і чиї доходи перевірити не можна.

Потрібен кредит, а працюєте неофіційно, що робити?

Сьогодні досить поширені ситуації, коли людині терміново потрібні гроші, але за відсутності офіційного заробітку взяти їх в кредит неможна. Кошти можуть знадобитися в екстрених випадках або просто, щоб прожити до зарплати.

Саме в таких ситуаціях можуть виручити швидкі кредити онлайн від Moneyveo. Щоб оформити кредит на картку онлайн у компанії Moneyveo, слід приготувати лише паспорт та ІПН, жодних довідок про доходи не потрібні.

Терміново взяти кредит без офіційного заробітку на різні потреби можна одним із способів:

  • спробувати оформити позику безпосередньо в точці продажу (якщо потрібен кредит на товар), але в деяких випадках на його оформлення доведеться витратити достатньо часу.
  • оформити кредитну картку з пільговим періодом кредитування. Будьте готові, що шанси на відкриття кредитної лінії по ній залежать від того, обслуговуєтесь ви в цьому банку чи ні, наскільки регулярні надходження на картку. Фінустанова, в якій у вас кредитна картка, обов'язкове зверне увагу на вашу кредитну історію і виходячи з цього прийматиме рішення щодо кредиту.
  • взяти мікрокредит у Манівео під 0,01% в день. Ця пропозиція діє тільки для нових клієнтів, тобто за користування грошима ви практично нічого не платите. При подальших зверненнях до сервісу процентна ставка на кредит буде поступово знижуватися.

Чому в Манівео кредити вигідніші?

У компанії видають позики на невеликі суми – до 5000 грн при першому і до 15 000 грн при наступних зверненнях. Суттєва перевага Манівео, у порівнянні з банківськими картками, це швидка і цілодобова видача кредитів. На оформлення позики доведеться витратити не більше 10 хвилин, за наявності паспорта, ІПН, інтернету і банківської картки. Кошти зараховуються миттєво, а рішення по заявці приходить упродовж 1-2 хвилин після її відправлення.

Перед оформленням кредиту клієнту не знадобиться повідомляти, що працевлаштування неофіційне. В анкеті, яку ви заповнюєте на сайті компанії, серед іншої інформації, потрібно вказати місце роботи. Не варто турбуватися про збереження ваших даних, так як сервіс обробляє всі заявки в захищеному режимі. Конфіденційність кожного користувача зберігається завдяки автоматичній системі обробки даних – вам не доведеться нікому дзвонити і чекати зворотних дзвінків з компанії. Процес видачі позики відбуваються онлайн, без участі людини (за винятком складних ситуацій).

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.24 з 5 (Голосів: 17)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет