Moneyveo провела конкурс серед клієнтів на кращу розповідь про те, в якій життєвій ситуації допоміг наш сервіс.

09.07.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Конкурс Moneyveo

Нещодавно компанія Moneyveo оголосила конкурс серед фанів нашої сторінки на Фейсбук. Розігрувалися три суперзнижки на кредит. Крім стандартних умов – лайкнути сам пост і сторінку, – ми попросили своїх клієнтів розповісти, в якій життєвій ситуації їм допоміг наш сервіс.

Наші підписники розповіли безліч приголомшливих історій про дружбу з Moneyveo. Експертові Менні довелося багато попрацювати – він уважно прочитав і оцінив кожне оповідання відповідно до озвучених критеріїв – сенс, креативність, грамотність. Переможці були обрані і оголошені 3 липня.

Третє місце і знижку в 60% виграла Олена Вознюк. Вона розповіла, як за допомогою кредиту від Манівео організувала незабутнє свято для своєї дочки. Олені не вистачало коштів на наряд для дитини, тому вона оформила позику і купила дівчинці гарне плаття на випускний в дитячому садочку. Погодьтеся, що батьки щасливі, коли їхня дитина задоволена!

Друге місце і знижку в 70% Менні присудив Ірині Струк. Молода жінка взяла кредит, щоб отримати професійну освіту. Тепер вона – майстер-бровіст і фахівець з нарощування вій. Ірина заробляє гроші, займаючись улюбленою справою. Більше за всіх позитивним змінам в житті Ірини радіє її дочка. Мама не пропадає на роботі 24/7, тому що сама планує графік прийому клієнтів.

Перше місце і знижка в 80% – у Дмитра Бузило за романтичну історію. Дмитро купив путівку до Парижу, про яку мріяла його кохана. Наш герой вирішив, що столиця романтики – ідеальне місце для пропозиції руки і серця. Але яка ж пропозиція без обручки? Заощадження були витрачені на подорож, тому Дмитро знайшов вихід – узяв кредит на покупку обручки в Moneyveo.

Дякуємо всім, хто взяв участь в конкурсі. Слідкуйте за нашими активностями в соціальних мережах. Вигравайте промокоди, діліться позитивом з іншими людьми!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.74 з 5 (Голосів: 23)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет