moneyveo презентувала колекцію одягу під брендом #КРАСАВА

Колекція одягу від moneyveo
12.09.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

left_Упевнена в собі

Друзі, ви – Красави! Ми знайшли ще один спосіб сказати вам ДЯКУЮ за прихильність до сервісу moneyveo 😊 Наша команда створила власну колекцію одягу під брендом #КРАСАВА і 11 вересня представила її на Kyiv Fashion Week 2019!  

Перша наша колекція складається з 19 жіночих і чоловічих моделей сезону осінь – зима, включає стандартні та бодіпозитивні розміри. Це casual-образи – стильні футболки і світшоти, худі й толстовки, модні костюми, куртки та пальта. Колекція #КРАСАВА втілює стиль, свободу і комфорт – підкреслює український дизайнер Наталія Гóрод, яка розробляла моделі для moneyveo.  

right_Стиляги moneyveo«#КРАСАВА – це зухвалий авантюрист, який кидає виклик світові та підкорює його. Він вищий від шаблонів і стандартів, знає, чого хоче, проактивний та впевнений у собі. Колекція поєднує практичність, креатив і фан», – коментує показ стиліст Олександра Очеретяна.  

За словами комерційного директора moneyveo Максима Параски, основний посил колекції: «Кожен із нас #КРАСАВА». Неважливо, відповідаєш ти модельним параметрам "90-60-90" чи далекий від ідеальних пропорцій, ти все одно #КРАСАВА.  

Наш новий бренд культивує бодіпозитив, відкритість та вільне самовираження. Енергійні і стильні Красави впевнені у собі, без комплексів. Вони вміють насолоджуватися моментом. #КРАСАВА – це не про зовнішній лиск, це про внутрішній стан і стиль життя.  

left_Ти найкращий«У нас з'явилася ідея втілити у життя телевізійний образ Сави-Красави, який багатьом припав до душі, – коментує колекцію #КРАСАВА CEO moneyveo Альона Андронікова. – Останній аналіз портрета нашої цільової аудиторії говорить про те, що багато наших клієнтів перебувають у творчому пошуку себе, бажають розвиватися і живуть на високих швидкостях. Ми вирішили втілити цей образ, сповнений енергією прагненням до комфорту і саморозвитку, в нашому новому бренді #КРАСАВА».  

Друзі, ця колекція була створена завдяки вам. Ви цінуєте кожен момент, берете від життя все хороше, що воно дає. Іноді ви звертаєтеся до moneyveo – і ми з радістю підтримуємо вас, тому що повністю поділяємо вашу позицію 😊 Ви нас надихаєте, ми заодно – і це чудово!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3 з 5 (Голосів: 4)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет