IT-директора Moneyveo визнали найкращим в Україні!

12.03.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

left_Кращий ІТ-директор

Стали відомі результати конкурсу IT-директорів України, який щорічно проходить у рамках проекту BEST CIO. Григорій Лісничий, Chief of IT Operations Moneyveo, увійшов до числа фіналістів і був визнаний одним з кращих IT-директорів у країні. 

Конкурс проходив з 2 листопада по 30 грудня 2018 року. Партнерами проекту виступили компанії Check Point, OKI, «Укртелеком», ASBIS-Україна, Colobridge, GigaCloud, IT-Solutions та Span.

Фіналістів визначало журі з топ-менеджерів компаній-партнерів проекту, переможців конкурсу минулих років, а також експертів українського IT-ринку. Головне завдання конкурсу – визначити найпрофесійніших IT-керівників, які працюють на українських підприємствах у різних галузях.

 right_Диплом фіналіста

Григорій Лісничий став фіналістом у категорії «Інформаційні технології» та був визнаний одним із трьох претендентів на звання «Кращий ІТ-директор України 2018 року». Церемонія нагородження BEST CIO 2018 відбулася 27 лютого в Києві у Unit.City.

 

Григорій Лісничий – IT-директор компанії Moneyveo з грудня 2017 року. Раніше працював на керівних посадах у корпорації «Богдан», у мережі роздрібних магазинів Moyo і ДП «Державний Експертний центр МОЗ України». У корпорації «Богдан» був директором з інформаційних технологій, відповідав за розвиток IT, внутрішніх розробок програмного забезпечення та інформаційної безпеки в усіх структурних підрозділах холдингу. 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.5 з 5 (Голосів: 8)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет