Де в Україні взяти кредит безробітному, студенту?

Терміново потрібні гроші?18.12.2017

Людям, у яких немає постійної роботи, не так просто отримати кредит. Хоча ця послуга цікавить їх навіть більше, ніж тих, хто працевлаштований і має регулярний дохід. Якраз у безробітних частіше бувають проблеми з фінансами і виникає питання "Де взяти кредит?".

Кредит безробітному Взяти кредит безробітному

Чому в банку важко отримати кредит студентам і безробітним?

Близько 10 років тому українські банки надавали позики легко. Конкуренція на вітчизняному ринку кредитування була дуже високою, фінансові установи прагнули видавати побільше позик і були не надто суворими до клієнтів. Зараз умови змінилися. Банківська система переживає важкі часи, її учасники намагаються видавати кошти тільки тим, хто здатний довести свою платоспроможність. І якщо Ви вирішуєте, де взяти вигідний кредит, не варто розраховувати виключно на допомогу банків.

Поки в країні криза, вони змушені бути дуже вимогливими до своїх клієнтів – забезпечувати собі "подушку безпеки". Адже банки регулярно формують резерви на можливі втрати від неповернення коштів, виданих у вигляді кредитів. А ризик того, що позичальник не впорається з фінансовим навантаженням, зараз дуже високий через складну економічну ситуацію в країні. Тож чим більше гарантій надасть клієнт, тим вищі шанси, що співпраця з ним принесе дохід, а не фінансові втрати.

Але де можна взяти кредит безробітним, студентам і людям без офіційного працевлаштування? Виходить, що допомоги від банку чекати не варто?

Де ще, окрім банку, можна взяти кредит?

Банки – не єдині фінансові установи, в яких можна отримати позику. Є також ринок небанківського кредитування. Спеціалізація його учасників значно вужча, тому вони можуть приділяти роботі з клієнтами більше уваги і ставляться до них лояльніше. Хоча небанківські організації також формують резерви на випадок фінансових втрат за виданими позиками. Тому кожна компанія зацікавлена в тому, щоб кошти поверталися вчасно.

Найчастіше такі фінансові організації спеціалізуються на якомусь одному виді послуг. Наприклад, ломбард видає позики під заставу, кредитна спілка може надавати кошти тим, хто зробив певний грошовий внесок, а компанії з сегменту "позики до зарплати" спеціалізуються на невеликих кредитах на короткі строки. Хороша новина в тому, що в усіх цих організаціях навіть безробітна людина може отримати гроші.

Де взяти експрес-кредит?

"Швидкі" кредити надають фінансові компанії, що працюють у сегменті "гроші до зарплати». Без довідки про доходи тут можна отримати до 10 000 грн на строк до 30 днів. А витратити на весь процес оформлення доведеться від півгодини до декількох годин, в залежності від компанії.

Вперше "позики до зарплати" з'явилися в Республіці Бангладеш в Південній Азії і видавалися бідним людям на розвиток малого бізнесу. Не дивно, що пропозиція користувалася великим попитом. Часто небагаті люди не можуть надати гарантії своєї платоспроможності, а без цього банк не хоче видавати кредит. Де взяти гроші в такій ситуації? З появою доступу до додаткових коштів небагаті люди також отримали можливість долати фінансові труднощі за допомогою позик.

Поступово "кредити до зарплати" з'явилися в багатьох країнах, у тому числі в Україні. За час існування ніша трансформувалася: тепер тут можна отримати кошти на будь-які цілі. Але головне її призначення – давати людям доступ до додаткових фінансів – не змінилося. Питання "Де взяти кредит безробітному або студенту?" вже стоїть не так гостро.

Кредит можна отримати онлайн

Вирішити фінансові труднощі можна, не відходячи від комп'ютера або іншого пристрою, підключеного до Інтернету. У Мережі працюють сервіси, які надають "позики до зарплати" в режимі онлайн. Це дуже зручно, адже по кредит не потрібно нікуди їхати: працюючій людині не треба відпрошуватися у керівництва, студенту – пропускати навчання, мамі, яка перебуває в декреті, не доведеться везти за собою дитину або наймати няню. До того ж усе спілкування з кредитною організацією відбувається віддалено (через Інтернет). Це знижує психологічну напругу і дає можливість тверезо оцінити ситуацію, спокійно ознайомитися з документами та умовами користування кредитом.

До зручності обслуговування в онлайн сервісі варто додати також швидкість обробки даних і прийняття рішення про видачу позики. Наприклад, у Moneyveo після надсилання заповненої анкети із заявкою рішення приходить миттєво, а гроші зараховуються на картку позичальника одразу після того, як він поставить позначку про згоду з умовами кредитного договору.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.54 з 5 Голосів: 13

Терміново потрібні гроші?