Кредит на будівництво дому

06.03.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

До початку кризи 2014 року було нескладно знайти кредит на будівництво. Ряд українських банків пропонували для цього спеціальні програми. Зараз таких програм немає, і щоб отримати кошти на зведення дому, потрібно звернутися за звичайним заставним або беззаставним споживчим кредитом. Також варто враховувати, що кількість фінансових установ, які працюють з великими довгостроковими позиками, не така вже й велика. І чию пропозицію обрати, залежить від Ваших побажань та можливостей.

Будівництво будинкуКредит на будівництво

Кредити на будівництво під заставу нерухомості

Наріз в іпотечному кредитуванні лідирує державний Ощадбанк. В ньому можна отримати позику під заставу нерухомості на будь-які потреби. Основні умови: максимальна сума – не більше 70% від вартості застави, строк кредитування – до 20 років, ставка – 23% річних. Забезпеченням може бути житлова нерухомість або земельна ділянка, призначена для зведення будинку.

Також працюють з довгостроковими заставними кредитами на будь-які потреби, в тому числі й на будівництво:

  • Кредобанк і ОТП Банк – видають до 500 000 грн;
  • Марфін Банк і Мегабанк – готові надати будь-яку суму;
  • ТАСкомбанк – пропонує до 2 000 000 грн;
  • БТА Банк готовий видати до 4 000 000 грн.

Всі ці банки надають позики на строк до 10 років під 22,06-31,6% річних і не стягують разову і щомісячну комісію. У них можна отримати кредит на суму не більше, ніж 60-70% вартості заставного майна.

Плануючи брати велику довгострокову позику, треба враховувати, що програми фінансових установ мають суттєві відмінності. Їх варто проаналізувати, щоб зрозуміти, де і як отримати кредит на будівництво для Вас вигідніше. Наприклад, ряд банків встановлюють не фіксовану, а плаваючу процентну ставку, що може істотно вплинути на розмір кінцевої переплати за позикою.

Беззаставні споживчі кредити

Якщо Вам потрібна менша сума, надавати заставу необов'язково. Так, споживчі позики без забезпечення в розмірі до 100 000 грн на строк 1-5 років пропонують Кредобанк, ОТП Банк та інші, а в Альфа Банк Україна можна отримати до 300 000 грн на період до 4 років. Варто відзначити, що ефективна процентна ставка за такими позиками (тобто загальна вартість користування коштами) тут значно вища, ніж за заставними: 70-120%.

А з кредитами до 50 000 грн працюють більшість українських банків. Вони не вимагають залучати поручителів і надавати застави. Проте щоб отримати таку позику, Вам, швидше за все, доведеться надати довідку про доходи за останні півроку.

"Швидкі" кредити на картку та готівкою

Ще одним рішенням питання є так звані "швидкі" позики. Їх надають фінансові організації із сегменту "гроші до зарплати". А отримати такий кредит можна як у відділенні компанії, так і в Інтернеті.

Це дуже зручний і справді найшвидший спосіб знайти кошти для вирішення екстрених завдань. Наприклад, у момент придбання будівельних матеріалів у магазині Ви з’ясували, що на оплату Вам не вистачить кількох сотень або тисяч гривень. Їх легко отримати, не відходячи від каси. Просто зайдіть з телефону на сайт сервісу онлайн кредитування, надішліть через нього заявку на потрібну суму і миттєво отримаєте гроші на картку. Так, на оформлення кредиту в сервісі Moneyveo нові клієнти витрачають до 10 хвилин. А постійні користувачі можуть вирішити це питання лише за 2 хвилини.

Отже, якщо Вам не вдалося знайти, який банк дає кредит на будівництво дому, для цього можна оформити споживчу позику на будь-які потреби. Вибір програм за таким напрямом доволі широкий, і порівнявши їх, Ви знайдете найвигіднішу для Вас.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет