Як взяти кредит онлайн в Україні?

Терміново потрібні гроші?18.12.2017
Кредит онлайн

Ринок онлайн кредитування існує не так давно. Його історія у світі налічує менше десяти років, оскільки послуги, які він пропонує, нерозривно пов'язані з розвитком комп'ютерних технологій і розширенням можливостей Інтернету. Спочатку можливість оформлювати кредити онлайн з'явилася країнах високого економічного рівня, таких як США, Великобританія, Німеччина та інших. А вже у 2013 році на вітчизняний ринок фінансових послуг вийшла компанія Moneyveo і вперше запропонувала споживачам кредит онлайн. Україна відтоді приєдналася до країн, які активно працюють з цим напрямом.

Як же розвивається онлайн кредитування в нашій країні і які умови в ньому діють?

Як обслуговують сервіси онлайн кредитування?

В українському віртуальному просторі кредити надають 13 сервісів. Вони використовують різні підходи в роботі з клієнтами. Багато з них контактують з позичальниками як через Інтернет, так і по телефону. Інші пропонують прискорений і ще комфортніший сервіс, повністю переміщений в онлайн. За таким принципом працює компанія Moneyveo. В її сервісі користувач може:

 • оформити заявку через сайт;
 • отримати за заявкою рішення в СМС і на email;
 • в режимі онлайн підтвердити свою згоду з умовами кредитного договору;
 • отримати гроші на картку, не виходячи з дому.

Витративши лише 8-10 хвилин, на moneyveo.ua можна отримати кредит на картку. Україна – одна з тих країн, де, завдяки таким сайтам, люди можуть вирішувати свої екстрені фінансові труднощі миттєво.

Найбільші страхи, пов'язані з онлайн кредитами

Ті, хто ще не пробував брати позики в Інтернеті, не до кінця розуміють процес обслуговування у відповідних сервісах. Проте розібравшись, кожен переконається в перевагах такого способу кредитування. Адже тільки тут можна вирішити фінансові труднощі, за кілька хвилин оформивши онлайн кредит. Україна вже більше чотирьох років перебуває в числі держав, де ця послуга користується великою популярністю.

Водночас є кілька факторів, що лякають користувачів, які звертаються за позикою онлайн вперше. Наприклад:

 • відсутність зустрічей з представниками кредитора;
 • електронна форма кредитного договору;
 • необхідність передавати особисті дані через Інтернет.

Чи можна довіряти сервісам онлайн кредитування?

Онлайн кредитування в Україні абсолютно законне. Ця ніша регулюється:

 • законами у сфері кредитування,
 • електронної комерції,
 • нормами цивільного законодавства,
 • законами про захист прав споживачів та іншими нормативно-правовими актами.

Робота організацій, що представляють ринок онлайн кредитування, контролюється державним органом – Національною комісією з регулювання ринків фінансових послуг. Так само, як і банки, вони регулярно готують свою фінансову звітність і проходять перевірки з боку Нацкомфінпослуг, фіскальної служби, зовнішніх і внутрішніх аудиторів і так далі. Електронний кредитний договір – ще один фактор, що лякає деяких позичальників, які звикли до традиційного способу оформлювати кредит.

Україна довгий час нарощувала попит на позики онлайн, а експрес-кредити – той продукт, який вимагає максимального спрощення. В інтернет-кредитуванні воно відбулося за рахунок переходу на електронний кредитний договір і контакти з позичальниками через Інтернет і телефон. Правомірність використання електронного договору доводять ст. 641, 644 Цивільного кодексу України та ст. 5-8 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг».

Але крім юридичних аспектів, користувачі сервісів онлайн кредитування побоюються передавати інформацію про себе через Інтернет. Адже, заповнюючи заявку, людина вводить в неї дані свого паспорту, ІПН, відомості про місце проживання тощо. Чи не перехоплять їх шахраї?

Варто відзначити, то сайти мікрофінансових онлайн компаній мають найвищий рівень захисту, тому можна не боятися за збереження даних, які Ви їм передаєте. Однак від Вашої поведінки також багато залежить. Якщо Ви будете дотримуватися мінімальних заходів безпеки в Інтернеті, Ваші дані і кошти будуть у безпеці.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.86 з 5 Голосів: 7

Терміново потрібні гроші?