Акцію "Кредит під 0%" ПРОДОВЖЕНО!

01.11.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

Друзі! Осінь дарує щедрий врожай, а компанія Moneyveo оголошує суперакцію «Кредит під 0%*» для всіх нових клієнтів! Скористайтеся найвигіднішою пропозицією цієї осені. Долайте фінансові негаразди, здійснюйте задумане, а Moneyveo завжди Вас підтримає.

Кредит під 0%Кредит під 0%*

Сенсаційна новина від Moneyveo: на прохання наших нових користувачів, найвигіднішу акцію "Кредит під 0%" для всіх нових клієнтів продовжено до 31 грудня!

Наша команда робить усе для того, щоб надавати клієнтам тільки найякісніший сервіс та найдоступніші позики. І ми просто не змогли встояти перед численними проханнями користувачів продовжити таку гарну акцію, як "Кредит під 0%". Тож усі, хто ще не встиг скористатися найкращою пропозицією на ринку кредитування, отримуйте свою першу позику в нашому сервісі та користуйтеся нею майже безкоштовно. Таке можливо тільки в Moneyveo!

Умови участі

Під словосполученням "кредит під 0%" слід розуміти процентну ставку 0,01% на день від суми позики. Оформити кредит у рамках акції може кожен інтернет-користувач, який уперше звернеться до сервісу Moneyveo до 31 грудня 2016 року включно. Усім новим клієнтам доступна сума до 3000 гривень на строк до 30 днів. Максимальна вартість користування кредитом за весь період за цих умов становитиме лише 18 гривень. Компанія Moneyveo не стягує жодних додаткових платежів та комісій і гарантує високі стандарти захисту даних клієнтів.

Не втрачайте шанс: ставайте клієнтом Moneyveo зараз, коли це так вигідно, і пересвідчіться у зручності та надійності нашого сервісу! Тисячі людей довіряють і користуються послугами Moneyveo. Адже вони знають, що можуть завжди розраховувати на нашу підтримку. Переконайтеся й ви!

* ставка 0,01% на день від суми кредиту.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет