Зіпсований кредитний рейтинг: який кредитор не відмовить у позиці?

Терміново потрібні гроші?22.01.2018

Погана або недостатня кредитна історія – одна з перешкод отримання кредиту в фінансових установах. Якщо у клієнта були раніше прострочення або інші труднощі з поверненням боргу, банк навряд чи захоче мати з ним справу. Оскільки фінансовий ринок України щодня поповнюється новими гравцями як у банківському, так і небанківському сегменті, багато компаній пом'якшують умови кредитування. Тому отримати кредит з незадовільною кредитним досвідом можливо.

Що міститься в кредитній історії?

Кредитна історія (КІ) містить весь досвід позичальника користування кредитами, здійснення платежів, а також його поточну ідентифікаційну інформацію. У КІ фіксуються всі зміни в особистих даних позичальника – номер мобільного, паспортні дані, місце реєстрації і т. д. Кредитне портфоліо створюється при першому зверненні позичальника за кредитом і зберігається в Українському Бюро кредитних історій (УБКІ). Будь-який кредитор може подати запит до УБКІ та дізнатися, скільки разів позичальник звертався за кредитами, як часто йому відмовляли та решту інформації щодо прострочень і порушень кредитної дисципліни.

Зіпсований кредитний рейтинг: який кредитор не відмовить у позиці?

Як виправити кредитну історію й отримати кредит?

Зіпсована КІ – не вирок. Кожен позичальник має право дізнатися свою КІ, подавши запит до УБКІ, і поліпшити її. Отримавши всі дані, ви зможете побачити картину в цілому і зрозуміти, що потрібно зробити для її покращення.

Ось кілька варіантів, як поліпшити свою репутацію перед кредитором і підвищити шанси на позику:

  • повідомите свій банк про труднощі з оплатою, відразу як вони виникнуть. Якщо ви можете підтвердити фінансову проблему документально, це допоможе уникнути нарахування штрафів. Фінансова установа може також піти на поступки, якщо ви втратили роботу, захворіли чи потрапили в інші форс-мажорні ситуації.
  • якщо прострочення були раніше, прибрати їх з кредитної звітності вже не вдасться. Щоб переконати банк у своїй благонадійності й отримати новий кредит, зберіть пакет документів, які підтверджують вашу платоспроможність. Можливо, цей фактор буде вирішальним в питанні, видавати вам позику чи ні.
  • скористайтеся сервісами експрес-кредитування. Якщо число і розмір прострочень незначні, зверніться у мікрокредитну компанію Moneyveo. По-перше, це дозволить заощадити час на очікування рішення по заявці (в сервісі воно приймається за декілька хвилин). По-друге, тут не так прискіпливі до минулого кредитного досвіду, як в банках, і в 99% випадках видають позики особам із проблемною КІ.

Ви можете розраховувати на фінансову підтримку Манівео цілодобово, незалежно від вашого кредитного рейтингу і оформити кредит онлайн через інтернет всього за 8 хвилин.

Як отримати кредит в Moneyveo з простроченням?

Оформив і своєчасно погасив одну-дві позики у сервісі онлайн-кредитування Манівео, ви зможете:

  • закрити поточні кредити в інших фінансових установах;
  • підвищити свій кредитний рейтинг в УБКІ;
  • покращити кредитний профіль;
  • отримати бонуси у вигляді знижок на процентну ставку в рамках програми лояльності при подальших зверненнях до сервісу.

До того ж, клієнтам компанії доступні постійні акційні пропозиції від Манівео.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.79 з 5 Голосів: 19

Терміново потрібні гроші?