Moneyveo взяла участь у круглому столі, присвяченому захисту прав споживачів

24.11.2020
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

У вівторок, 17 листопада, інформаційна агенція «Фінансовий клуб» провела круглий стіл на тему «Захист прав споживачів: як працюють нові вимоги до розкриття інформації кредиторами». Своїм досвідом впровадження змінених законодавчих правил з учасниками заходу поділилася заступниця керівника відділу договірного права і нормотворчості Moneyveo Анна Пархоменко.

У рамках зустрічі обговорювалися зміни, які стосуються вимог до реклами фінансових установ. Учасники дискутували про те, як вплинуть на роботу компаній нові правила подання інформації про кредити; як споживачу захистити свої права, убезпечити себе від недобросовісної реклами тощо.

Так, за словами Анни Пархоменко, законодавчі нововведення щодо регулювання діяльності фінансових організацій безумовно потрібні. Адже вони створюють єдині стандарти для всіх компаній у цій сфері.

Такі ініціативи впливають на фінансову грамотність населення. Адже без повноти інформації неможливо навчитися користуватися послугами банківських та небанківських організацій. Зі свого боку, ми у Moneyveo завжди брали курс на максимально прозору та повну комунікацію, – розповіла Анна.

Також Анна Пархоменко нагадала, що у 2020 році Moneyveo разом із 10Guards та Мінцифрою зняла серіал «Кіберняні» – наразі його можна переглянути на освітньому порталі «Дія». Випуски присвячені безпеці фінансових та інших операцій в інтернеті. Зокрема захисту особистих даних, створенню надійних паролів, онлайн-покупкам тощо.

Нагадаємо, що раніше Moneyveo брала участь у розробці нового закону про споживче кредитування. «Наша компанія веде відкриту комунікацію і працює виключно в рамках законодавчого поля України. Тому, звичайно, ми підтримуємо ініціативи, які сприяють максимально коректній комунікації з користувачами фінансових послуг і повноті їх інформування», – прокоментувала CEO Moneyveo Альона Андронікова.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет