moneyveo отримала нагороду «Лідер року 2018»

02.09.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

Друзі, нам несила втримати радість: вперше ми отримали від Національного бізнес-рейтингу одну з найпочесніших нагород – «Лідер року 2018»!

У результаті ранжування підприємств за фінансово-економічними показниками, компанія moneyveo у своїй галузі була визнана однією з найефективніших в Україні. Почесне перше місце нам присудили за показником «Рентабельність власного капіталу».

Оргкомітет Національного бізнес-рейтингу також нагородив CEO moneyveo Альону Андронікову сертифікатом «Керівник року 2018» за реалізацію успішної стратегії розвитку підприємства-лідера.

«Ми працюємо над тим, щоб бути лідером в усьому: в сервісі, у продукті, комунікаціях з клієнтами, у діджиталізації. Ми йдемо в ногу з часом і постійно запроваджуємо інновації на ринку небанківського кредитування, – зауважує Альона. – Такий підхід дозволяє нам розширювати клієнтську базу. На сьогодні сервісом moneyveo користується понад 690 тисяч українців, яким ми у сукупності видали вже понад 3 млн грн кредитів».

Іменну нагороду «Лідер року» від Національного рейтингу отримав і операційний директор moneyveo Сергій Сінченко. 

«Цією нагородою ми доводимо свої лідерські позиції на ринку, які утримуємо з моменту заснування компанії», – підкреслює Сергій.

Звання «Лідер року» удостоюються тільки реальні лідери економіки країни. Ця нагорода – найкраща візитівка, що демонструє високу ділову репутацію та довіру до бізнесу. Ми отримали її з гордістю, і з повною відповідальністю заявляємо: зробимо усе, щоб заслужити її і наступного року.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4 з 5 (Голосів: 4)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет