Компанія Moneyveo стала "Лідером Якості"

31.03.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

лидер

Ми раді повідомити, що наша компанія удостоїлася ще однієї почесної нагороди. Тепер Moneyveo стала володаркою звання "Лідер Якості", що демонструє належний рівень послуг.

Всеукраїнський огляд успішних підприємств і організацій "Лідер Якості" щороку проходить під протекцією благодійної неприбуткової організації "Українське Народне Посольство". Головною метою цього заходу є сприяння підвищенню рівня життя громадян України, саме тому нам так важливо стати частиною цієї шляхетної справи.Ми раді повідомити, що наша компанія удостоїлася ще однієї почесної нагороди. Тепер Moneyveo стала володаркою звання "Лідер Якості", що демонструє належний рівень послуг.


Важливо зазначити, що дана оцінка якості продуктів та послуг, на відміну від багатьох інших подібних нагород, ґрунтується на об'єктивності рішень експертної ради та аналізі документів, а не суб'єктивних відгуках третіх осіб.

Пріоритетним завданням відзнаки "Лідер Якості" є ознайомлення широкого кола споживача з дійсно якісними виробниками товарів та послуг. Зі слів представників організації, сьогодні споживач частіше звертає увагу на яскраву рекламу, а не на якісні властивості тих чи інших послуг, але даний захід спрямований на вирішення цієї ситуації.

Як зауважив голова експертної ради Павло Михайлович Кочубинський, компанія Moneyveo забезпечує належну якість наданих послуг та відповідає положенням, зазначеним у Законі України "Про права споживачів".


Наша компанія завжди прагне надати своїм клієнтам найвигідніші та найзручніші умови для користування сервісом Moneyveo. Адже для нас турбота про Вас – на першому місці. 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет