В яких банках і на яких умовах можна взяти кредит без довідок і поручителів?

Терміново потрібні гроші?04.10.2017
Як отримати кредит в банках без довідки про доходи

Взяти кредит без довідки про доходи, застави та поручителів в українських банках дуже проблематично. Фінансові установи, щоб уникнути ризиків обов'язково вимагають від позичальників документи, що підтверджують їх платоспроможність. Але з огляду на те, що ряд компаній в Україні працює в тіні – показати офіційні доходами можуть далеко не всі споживачі. Розуміючи такий стан справ, частина банків, а також небанківських установ ідуть назустріч клієнтам, пропонуючи їм кредит без довідок і поручителів.

Умови кредитування в банках без довідок і поручителівУмови кредитування в банках без довідок і поручителів

Нюанси оформлення кредиту без довідки про доходи в банках

Ряд комерційних фінустанов пропонують різні кредитні програми, розраховані на споживачів, які не мають можливості надати з місця роботи довідку про доходи. Найчастіше це кредитні картrи з лімітом до 10-50 тис. грн і пільговим періодом кредитування від 55 днів.

Якщо ж сума потрібна понад 50 тис. грн – позичальнику доведеться готувати відомості про офіційні доходи за останні 6 місяців, а іноді й залучати поручителів або надавати заставу. Також банк поцікавиться, як довго Ви працюєте на останньому місці, чи обслуговуєтесь Ви в ньому тощо.

За яких умов довідка про доходи не потрібна?

1. У банках, де не вимагають довідки про доходи, можуть попросити заставу у вигляді ліквідного майна, не меншого за ціною, ніж кредит. Водночас позики без застави коштують дорожче, ніж забезпечені, через можливі ризики для фінустанов. Таким чином, незабезпечені кредити без документів про доходи обійдуться клієнтові з більш високими комісіями.

2. Під час оформлення експрес-позик (споживчих кредитів на товари) підтверджувати платоспроможність також не потрібно. Взяти такий кредит можна прямо у місцях продажу, для чого слід пройти ту саму процедуру, що і в банку. Кредитний менеджер збирає інформацію про клієнта, потім обробляє її (на що може піти іноді до 2-х годин часу), а вже потім – приймає рішення, видавати позику чи ні. У позитивному випадку гроші надійдуть на рахунок магазину, але товар Ви отримаєте не відразу.

Окрім паспорта та ІПН, можуть запитати дані про працевлаштування. Іноді перевіряють і наявність в паспорті постійної реєстрації за місцем проживання.

3. Довідка про доходи підвищує шанси на кредит у кілька разів. Однак тільки після перевірки кредитної історії. Якщо в ній були помічені часті прострочення і порушення, швидше за все, до перевірки документів про доходи справа не дійде.

Де взяти кредит без довідок і поручителів?

В яких банках простіше взяти кредит без довідок і поручителів

Після вивчення специфіки отримання позики в банках слід почати пошук конкретних пропозицій на ринку. Так, кредит без довідки про доходи на картку доступний не тільки у великих українських банках (Альфа Банк, ОТП Банк, Ідея Банк, ПУМБ і т.д.), але і в небанківських установах, зокрема в мікрокредитних компаніях. Тут шанси на отримання кредиту набагато вищі, ніж в банках. Можна розраховувати до 10-20 тис. грн, для чого знадобитися відвідувати відділення, поспілкуватися з менеджерами й очікувати на рішення за позикою.

Існують також онлайн-сервіси, що надають мікрокредити «до зарплати» не виходячи з дому. Найчастіше з їх допомогою люди вирішують тимчасові фінансові труднощі, пов'язані з побутовими і поточними витратами: ремонт техніки, машини, лікування, придбання тих чи інших речей.

У порівнянні з ломбардами та кредитними спілками, які просять додаткових гарантій повернення грошей і видають позики у відділеннях, онлайн мікрофінансові організації кредитують оперативно, в будь-який час доби з мінімальними вимогами до позичальників.

Moneyveo є однією з найбільш затребуваних компаній в сегменті онлайн мікрокредитування.

Основні вимоги для отримання кредиту у Moneyveo

  • наявність паспорта громадянина України, ІПН;
  • досягнення 18-річного віку;
  • доступ до інтернету;
  • наявність банківської карти.

Щоб отримати кредит у сервісі, залучати поручителів і підтверджувати платоспроможність не потрібно.

На що звертати увагу при оформленні кредиту:

  • в анкеті слід вводити достовірні особисті, соціальні, фінансові дані, вказувати актуальну адресу реєстрації та прописки, так як вся інформація клієнта перевіряється. Одна допущена помилка може автоматично відхилити запит на кредит.
  • уважно ознайомитися з умовами кредитування в сервісі Moneyveo, зазначеними в договорі. Варто знати, що після закінчення пільгового періоду (3 дні від кінцевої дати в договорі) в разі прострочення буде діяти підвищена процентна ставка, а всі бонуси і акційні пропозиції втрачають дію.

Відсутність вимоги довідки про доходи зовсім не гарантує, що кредит видадуть без перевірок. Зазвичай на прийняття рішення щодо позики впливає безліч інших факторів ризику – кредитна історія, наявність доходів, сімейний і соціальний статус позичальника і т. д.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.69 з 5 Голосів: 13

Терміново потрібні гроші?