А Ви вже економите з програмою лояльності від Moneyveo?

21.06.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Програма лояльності

Друзі, ви вже запланували свою літню відпустку? Саме час, адже на дворі червень! Навіть якщо фінансів трохи не вистачає, не біда – ми завжди поруч і допоможемо вам впоратися з цією невеликою проблемою.

І як добре, що в Moneyveo діє програма лояльності, вона ж – система знижок. З нею процентні ставки тануть на очах! Тисячі наших клієнтів вже піднялися на наступний рівень користувача в рамках Програми і тепер отримують кредити значно дешевше.

До того ж разом з нею позичальники поступово підвищують максимально доступну для них суму кредитування в сервісі. Якщо новий користувач може отримати в Манівео до 5000 грн, то постійний поступово збільшує свій ліміт до 15 000 грн!

Стати учасником Програми лояльності легко

Кількість наших постійних клієнтів з моменту запуску Програми збільшилася в рази! Друзі, це говорить про те, що вона справді стала корисною для вас.

Ми щиро радіємо за кожного, хто вже користується перевагами нашої системи лояльності. Тим паче, що знижки завжди стають у нагоді в сезон відпусток, а заробляти їх у Moneyveo дуже просто. Для цього потрібно:

  • бути нашим клієнтом;
  • користуватися кредитами Манівео;
  • сплачувати кредити вчасно.

Про рівні, бали та знижки

Ви стаєте учасником Програми автоматично, щойно сплатили свій перший кредит у Манівео. Кожна наступна повернена позика додає вам нових балів, які потім трансформуються в знижки. Відповідно, чим довше і частіше ви користуєтеся нашим сервісом, тим більше балів у вас накопичується і тим швидше росте ваш рейтинг та розмір знижки!

Хочете дізнатися про свою кількість балів? Ця інформація доступна у вашому Особистому кабінеті в розділі "Програма лояльності".

У рамках Програми можна піднятися з нульового до шостого рівня користувача та отримати відповідну знижку:

Програма лояльності
  • I рівень – 2,5%;
  • II рівень – 10%;
  • III рівень – 20%;
  • IV рівень – 30%;
  • V рівень – 40%;
  • VI рівень – 50%!

Знижки діють на постійній основі, якщо, звісно ж, їх власники не будуть допускати прострочень. Водночас невчасно сплачений кредит може знизити рівень користувача в системі.

Оформлюйте позики у Манівео, сплачуйте їх вчасно та платіть за це удвічі менше! І нехай цього літа здійсняться всі ваші мрії!

Більше про програму лояльності тут.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3 з 5 (Голосів: 2)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет