Moneyveo

brogress-bar

А Ви вже економите з програмою лояльності від Moneyveo?

Терміново потрібні гроші?21.06.2017
Програма лояльності

Друзі, ви вже запланували свою літню відпустку? Саме час, адже на дворі червень! Навіть якщо фінансів трохи не вистачає, не біда – ми завжди поруч і допоможемо вам впоратися з цією невеликою проблемою.

І як добре, що в Moneyveo діє програма лояльності, вона ж – система знижок. З нею процентні ставки тануть на очах! Тисячі наших клієнтів вже піднялися на наступний рівень користувача в рамках Програми і тепер отримують кредити значно дешевше.

До того ж разом з нею позичальники поступово підвищують максимально доступну для них суму кредитування в сервісі. Якщо новий користувач може отримати в Манівео до 4000 грн, то постійний поступово збільшує свій ліміт до 15 000 грн!

Стати учасником Програми лояльності легко

Кількість наших постійних клієнтів з моменту запуску Програми збільшилася в рази! Друзі, це говорить про те, що вона справді стала корисною для вас.

Ми щиро радіємо за кожного, хто вже користується перевагами нашої системи лояльності. Тим паче, що знижки завжди стають у нагоді в сезон відпусток, а заробляти їх у Moneyveo дуже просто. Для цього потрібно:

  • бути нашим клієнтом;
  • користуватися кредитами Манівео;
  • погашати кредити вчасно.

Про рівні, бали та знижки

Ви стаєте учасником Програми автоматично, щойно погасили свій перший кредит у Манівео. Кожна наступна повернена позика додає Вам нових балів, які потім трансформуються в знижки. Відповідно, чим довше і частіше Ви користуєтеся нашим сервісом, тим більше балів у Вас накопичується і тим швидше росте Ваш рейтинг та розмір знижки!

Хочете дізнатися про свою кількість балів? Ця інформація доступна у Вашому Особистому кабінеті в розділі "Програма лояльності".

У рамках Програми можна піднятися з нульового до шостого рівня користувача та отримати відповідну знижку:

Програма лояльності
  • I рівень – 2,5%;
  • II рівень – 10%;
  • III рівень – 20%;
  • IV рівень – 30%;
  • V рівень – 40%;
  • VI рівень – 50%!

Знижки діють на постійній основі, якщо, звісно ж, їх власники не будуть допускати прострочень. Водночас невчасно погашений кредит може знизити рівень користувача в системі.

Оформлюйте позики у Манівео, погашайте їх вчасно та платіть за це удвічі менше! І нехай цього літа здійсняться всі ваші мрії!

Більше про програму лояльності тут.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 1

Терміново потрібні гроші?

Особистий кабінет