Директор Moneyveo став лауреатом програми "Людина року – 2016"

28.03.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Директор-Moneyveo-став-лауреатом-програми-людина-рокуМ. Лизанець – лауреат програми "Людина року"

Друзі, команда Moneyveo поспішає поділитися з Вами радісною новиною. Генеральний директор ТОВ "Манівео швидка фінансова допомога" Михайло Лизанець став лауреатом Загальнонаціональної програми "Людина року – 2016", здобувши першість у номінації "Менеджер року".

Урочиста церемонія нагородження відбулася 25 березня у приміщенні Національного Палацу Мистецтв "Україна". З головної сцени країни були оголошені імена людей, гідних національного визнання. І команда Moneyveo пишається тим, що стала частиною цього світу переможців завдяки своєму керівнику та ідейному наставнику.

Нагорода за програмою "Людина року" ще раз доводить: якщо поставити перед собою гідну мету, зібрати навколо неї дружній колектив професіоналів та ретельно зміцнювати ідею наполегливою працею, успіх обов’язково буде на Вашому боці. Так і сталося, коли Михайло повернувся на Батьківщину з навчання за кордоном та привіз із собою новітню для України ідею – створення сервісу онлайн кредитування. Чимало праці було покладено на те, щоб втілити її у життя. І мети таки було досягнуто: у 2013 році тоді ще стартап Moneyveo видав свій перший кредит онлайн. Ця подія сколихнула український фінансовий ринок: люди отримали справді швидкий, зручний і доступний спосіб отримання позик.

І на сьогодні Moneyveo продовжує лідирувати у своїй ніші. Протягом минулого року компанія отримала чимало нагород – за вагомий внесок у розвиток економіки країни, як кращий сервіс кредитів онлайн, кращий фінтех-стартап в країні та інші. А відзначення в одній з найпрестижніших програм в Україні "Людина року" – ще один доказ того, що компанія рухається у правильному напрямі.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 1.81 з 5 (Голосів: 16)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет