Комерційний директор moneyveo – в журі Effie Awards Ukraine 2019

Участь moneyveo у PSM Awards 2019
12.11.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

Другий рік поспіль комерційний директор moneyveo Максим Параска входить до складу журі Effie Awards Ukraine. Це міжнародний конкурс-премія, який нагороджує найефективніші кампанії маркетингових комунікацій.

У 2018 році рекламна кампанія moneyveo за участю шоумена Дяді Жори та дівчат-єноток отримала в Effie «бронзу» (категорія «Банківські, фінансові та страхові послуги»). Варто зазначити: завдяки цьому проєкту фінансові показники компанії істотно зросли, а знання бренду moneyveo збільшилося майже вдвічі.

Проєкти, подані на Effie Awards Ukraine 2019, в цьому році будуть оцінювати представники кращих провідних компаній і брендів, представлених в Україні, а також директори рекламних агенцій, роботи яких уже продемонстрували свою ефективність в Effie. Разом із комерційним директором moneyveo в журі конкурсу будуть представники таких компаній, як Gres Todorchuk, Havas Creative Group Ukraine, adidas-Ukraine та ін.

«Успішна рекламна кампанія є сплавом креативу та результату проведеної роботи. Конкурс Effie Awards Ukraine показує реальну силу креативу, що вимірюється принесеними компанії доходами. Сьогодні в Україні, на щастя, багато успішно реалізованих рекламних кампаній, а ось яка з них насправді найкраща, ми дізнаємося пізніше», – говорить Максим Параска.

Заявки учасників оцінюватимуться у 2 етапи: 23 листопада – відбір фіналістів, 30 листопада – визначення переможців. Церемонія нагородження відбудеться 13 грудня.

А поки: заявки подані – і всі завмерли, чекаючи на оцінки журі конкурсу. Хто ж переможе у цьому році? Максиме, обери найкращих!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 2)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет