Компанія Moneyveo передала меблі школі-інтернату для дітей з особливими потребами

Хочете отримати кредит?01.12.2016
Меблі для школи

Здоров’я – найдорожче, що має людина. Сильним і здоровим людям значно легше вчитися, працювати, будувати кар’єру і сім’ю. Та от діткам з особливими потребами необхідно приділяти трохи більше уваги і старатися їх підтримувати. Це одна зі сторін соціальної відповідальності перед суспільством. Такої думки дотримується колектив компанії Moneyveo

У Спеціальній школі-інтернаті №17, розташованій по вулиці Ушинського в Києві, отримують загальну середню освіту діти, які потребують корекції розумового та психічного розвитку. До закладу приймають хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 15 років. Як і всі діти, вони із захопленням відкривають для себе світ, здобувають знання і дуже стараються гарно вчитися.

Педагогічний колектив закладу розуміє, яке важливе значення має його робота в житті юних школярів. Адже діти отримують тут не тільки знання, а й батьківське тепло. Для багатьох вихованців школа-інтернат стала єдиним домом, а працівники закладу – найближчими людьми на світі. Тому цим особливим діткам дуже потрібна увага, доброта і підтримка з боку дорослих.

Та іноді допомога потрібна й самому закладу і людям, які в ньому працюють. Школа-інтернат №17 у Києві – державна установа, і, звісно, фінансування з боку держави не завжди вистачає для його повноцінного матеріального забезпечення. Тому будь-яка підтримка для навчально-виховного закладу має важливе значення.