У вересні та жовтні заробляйте ще більше з програмою «Приведи друга»!

заробляйте більше з програмою «Приведи друга»!
11.09.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Друзі, нумо присядемо, порахуємо до п’яти і заспокоїмося, бо новини Moneyveo... просто збивають з ніг!

З 11 вересня до 20 жовтня отримуйте 150 грн замість 100 грн щоразу, коли ваш друг візьме у Moneyveo свій перший кредит за вашою рекомендацією 🙂 Арифметика проста: чим більше знайомих дізнаються від вас про наш сервіс та скористаються ним, тим більша сума з’явиться на вашій картці.

Чому Moneyveo варто рекомендувати друзям?

Бо Moneyveo –це сервіс, який допомагає миттєво і просто долати фінансові негаразди. Він доступний по всій Україні та видає кредити цілодобово. Знадобилися додаткові кошти – просто подайте заявку на сайті. За хвилину ви отримаєте рішення, ознайомитеся та підпишете онлайн електронний договір. І все – сервіс перерахує кошти на вашу картку автоматично.

Moneyveo – це сервіс онлайн-кредитування нового покоління. Користуватися ним настільки зручно, що його обов’язково потрібно рекомендувати друзям і знайомим. До того ж перший кредит у Moneyveo – під 0,01% на день 🙂

Як заробляти, запрошуючи друзів?

Дотримуйтеся правил програми Moneyveo «Приведи друга»:

  • Розповідайте друзям про сервіс moneyveo.ua
  • Щоразу, коли хтось візьме у Moneyveo свій перший кредит за вашою порадою, гарантовано отримуйте 150 грн.

А ще і ви, і друг, який оформить кредит за вашою рекомендацією, автоматично станете учасниками розіграшу 50 крутих музичних гаджетів. Тож запрошуйте побільше друзів і збільшуйте свої шанси на перемогу! Деталі акції «50 днів – 50 подарунків!» тут.

Пам’ятайте: 150 грн нараховується тільки при залученні нових користувачів – тих, хто раніше не оформлював кредити у Moneyveo. Правила акції читайте тут.

Почніть заробляти реальні гроші з Moneyveo просто зараз!


Запросити друзів

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.18 з 5 (Голосів: 11)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет