Moneyveo вступила до Асоціації членів платіжних систем "ЄМА"

30.03.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Moneyveo вступила в Ассоциацию членов платежных систем ЕМА

Шановні клієнти, партнери та читачі, з радістю повідомляємо, що компанія Moneyveo увійшла до Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем "ЄМА". Це добровільне недержавне некомерційне об’єднання. Воно створене з метою підвищення ефективності діяльності організацій, що мають у ньому членство, на ринку платіжних інструментів.

Левова частка завдань, які виконує "ЄМА", стосуються безпеки кредитно-платіжних операцій та боротьби з її актуальними загрозами. Банки, інші компанії та установи, що приєдналися до неї, обмінюються між собою інформацією і досвідом у цих питаннях і спільними зусиллями протистоять відповідним викликам. Завдяки співпраці з "ЄМА", її члени постійно перебувають в актуальному інформаційному просторі та отримують найновіші дані щодо безпеки та боротьби зі злочинністю у сфері фінансів. Це допомагає компаніям не втрачати пильність та правильно будувати стратегію захисту своїх продуктів і, найголовніше, їх споживачів.

Moneyveo вступила в Ассоциацию членов платежных систем ЕМАMoneyveo вступила до Асоціації "ЄМА"

Для Moneyveo дуже важливо, щоб користувачі її сервісу онлайн кредитування почувалися у повній безпеці, довіряючи йому особисту інформацію. Тому компанія приділяє багато уваги захисту свого сайту та каналів обміну даними з клієнтами. Moneyveo має сертифікати PCI DSS та Comodo SSL, які підтверджують правильність зберігання і шифрування даних в її системі. Вона дотримується усіх технічних та методологічних вимог, необхідних для безпечного ведення бізнесу у своїй сфері. Це допомагає компанії протистояти викликам, які існують в онлайн кредитуванні.

Вступивши до Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем "ЄМА", Moneyveo продовжила рухатись в обраному напрямі. Безпека клієнта завжди на першому місці для компанії. І користувачі її сервісу можуть бути впевненими у захищеності даних, які йому передають під час оформлення кредитів.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 1 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет