Компанія Moneyveo провела свято у центрі для онкохворих дітей «Дача»

Moneyveo на
25.02.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Друзі, ми розповімо вам про те, як днями провели час на «Дачі». Насправді це незвичайне місце, а центр для дітлахів, які зустріли на своєму шляху рак. Завдяки волонтерам та небайдужим організаціям, діти живуть тут безкоштовно у проміжках між курсами хіміотерапії. Компанія Moneyveo другий рік надає Центру фінансову допомогу в рамках благодійного проекту «Дружня рука підтримки», а цього разу ми вирішили влаштувати дітлахам свято.

left Moneyveo на Наші співробітники приїхали на «Дачу» в четвер, 22 лютого, і не самі, а разом із героями улюблених дитячих мультсеріалів «Фіксики» та «Герої в масках» 😊 Сімка, Нолик та Амайя дуже люблять заводити нових друзів, тож без зайвих вагань одразу почали знайомитися з дітлахами. А юні «дачники» з радістю привітали своїх героїв та запросили до святкової зали.

Гості підготували для дітей справжнє пізнавально-розважальне шоу з науковим ухилом. Разом із Амайєю, Сімкою та Ноликом «дачники» проводили цікаві досліди та експерименти із сухою кригою і рідким азотом. На очах у присутніх кімната то заповнювалася густим туманом 😵, то у ній ішов штучний сніг ❄ Потім усі в захваті брали участь у феєричному шоу неонових мильних бульбашок. А насамкінець зробили аквагрим та розмалювали футболки, які залишилися дітям у подарунок 🎉

Свято пройшло цікаво та насичено. «Дачники» вміють радіти кожному моменту, незважаючи на боротьбу за здоров’я, яку ведуть щодня. Ми весело провели разом час і домовилися невдовзі зустрітися знову.

Дорогі «дачники», одужуйте! І пам’ятайте, що дружня рука підтримки Moneyveo завжди поряд 😊

 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.25 з 5 (Голосів: 4)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет