Вперше в moneyveo оформлено кредит на Говерлі

Підкорення Говерли 1
23.08.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Друзі, як ви знаєте, для moneyveo немає нічого неможливого. Вкотре ми підтвердили це рішучою дією. На вихідних наша команда маркетингу підкорила найвищу точку в Україні — Говерлу (2061 м над рівнем моря) 👏 Окрім цього, на вершині вперше було оформлено кредит у нашому сервісі.

leftНа гору можна дістатися трьома шляхами. Ми обрали один зі складних і тернистих — шлях під кутом 45-55 градусів. Місцями було дуже важко, але ми домоглися рекордного результату — на все про все пішло близько 5 годин! В середньому шлях розрахований на 7-8!

На вершині команду чекав приємний сюрприз! Біля головної локації на Говерлі — жовто-блакитної стели — наші корпоративні футболки з написом “Красава” відразу помітили деякі з оточуючих. Вони стали наспівувати наші рекламні тексти про Тараса-Нормаса і Саву-Красаву😊.

Також на Говерлі вперше було оформлено онлайн-кредит у сервісі.

“Кошти в moneyveo беруть по всій Україні: у містах-мільйонниках, у селах. І вперше в нашій історії онлайн-кредит оформлено на Говерлі. Ми і надалі будемо підкорювати нові вершини”, — пркометував комерційний директор компанії Максим Параска.

Тож компанія moneyveo завжди на висоті — тепер і в буквальному сенсі!

 


Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.2 з 5 (Голосів: 5)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет