За півроку Moneyveo перерахувала центру для онкохворих дітей 176 000 грн

22.06.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Moneyveo допомогає хворим дітям із центру Дача

Півроку минуло відтоді, як компанія Moneyveo спільно з Українською Біржею Благодійності заснувала проект «Дружня рука підтримки». Він покликаний допомагати онкохворим діткам, які у перервах між курсами лікування живуть разом із рідними у столичному центрі «Дача».

Щомісяця Манівео перераховує центру кошти, які використовують для сплати за оренду будівлі, комунальні послуги, охорону приміщення, речі побутового вжитку та інше. За час існування проекту компанія вже передала «дачникам» 176 000 грн.

На «Дачі» перебувають діти з найскладнішими формами раку. Вони приїжджають на лікування до Києва з усієї України і живуть у центрі безкоштовно завдяки підтримці волонтерів та небайдужих організацій. Лікування онкозахворювань тривале і дуже дороге, тож для сімей, яким доводиться із ними боротися, така підтримка має велике значення.

Манівео продовжує надавати «дачникам» фінансову допомогу. У червні вона передала їм чергову суму коштів. Проект «Дружня рука підтримки» триватиме й надалі. А якщо ви також захочете допомогти, зазирніть на цю сторінку: https://ubb.org.ua/uk/operator/61/

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.6 з 5 (Голосів: 10)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет