Акція! Знайдіть moneyveo у «Скаженому весіллі 2» і виграйте приз!

Скажене весілля moneyveo
14.01.2020
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Друзі, ви вже ходили на «Скажене весілля 2»? А moneyveo там бачили? Якщо так, то давайте, розповідайте – маєте шанс отримати приз!

moneyveo так сподобалася перша частина комедійної української кінострічки, що наша компанія з готовністю стала фінансовим партнером другої частини і… навіть отримала у фільмі невеличку роль.

«moneyveo –  це  не просто  якась  нудна  фінтех-компанія. Ми до всього підходимо інноваційно: у  створенні  реклами ми діємо також нестандартно.  Хто б міг подумати, що реклама фінансового сервісу може засісти в головах людей та стати мемовою. Розвиваючи свій нетиповий підхід до  промо  фінансового сервісу, ми здійснили  продакт  плейсмент сервісу в топовій українській комедії  "Скажене весілля 2".  Топова  українська  стрічка  і  топова  українська  фінансова компанія  –  топовий  тандем, який вкотре покаже:  ти  нормас, а  з  moneyveo  ти  –  #КРАСАВА», – розповідає  комерційний  директор  moneyveo  Максим  Параска.

А для найуважніших глядачів на нашій сторінці у Facebook стартував конкурс! Сервіс moneyveo з’являється у #НайкращаКомедіяРоку двічі. Розкажіть про нашу роль у коментарі під конкурсним постом та отримайте шанс виграти:

  • 1 скажений світшот «Що? Знову?»;
  • 4 пари скажених шкарпеток;
  • 2 світшота «Красава»;
  • 3 термокружки moneyveo.

Акція триватиме до 15 січня. Тож якщо ви досі не були на фільмі, ще маєте час сходити. Переможці обиратимуться за допомогою сервісу random.org, і вже 17 січня імена щасливчиків з’являться на нашій сторінці у Facebook. Бажаємо вам знайти серед них своє!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4 з 5 (Голосів: 4)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет