Споживачі визнали moneyveo вибором року 2019

10.12.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

«Вибір року» зроблений, і найкращим сервісом онлайн-кредитування названий moneyveo! Ми отримуємо «золото» втретє поспіль. Друзі, дякуємо за довіру і визнання, для нас це велика цінність.  

left_Вибір року 2019Дослідження всеукраїнського масштабу провела міжнародна компанія Ipsos в Україні. Його завданням було дати комплексну оцінку позиції товару, послуги і компанії-виробника на ринку.  

Споживачам поставили запитання: «Яку марку або компанію в номінації ви вважаєте найкращою?». Більшість учасників опитування у категорії «Кредит онлайн року» назвали moneyveo.  

«Щодо вибору – щодня нас обирають тисячі українців. У першу чергу – за зручність, простоту та оперативність нашого сервісу, яких ми досягли завдяки стратегії Digital 360. Сотні наших внутрішніх бізнес-процесів оцифровані й автоматизовані. Digital присутній в усіх аспектах: у скорингу, ризик-моделі, продажу, маркетингу, HR-процесах, внутрішньому навчанні... Нас обирають ще й тому, що ми інноваційні. За останні 2 роки компанія впровадила близько 20 продуктових фіч, і ще мінімум 5 запланувала на 2020 й, – коментує CEO moneyveo Альона Андронікова. – Ми також зробили свій вибір – на користь клієнта, його лояльності та високих стандартів якості. Нагорода «Вибір року» – це почесно і відповідально».  

Результати голосування споживачів фінансових послуг доводять, що ми рухаємося в правильному напрямку і наша робота приносить людям користь. Головне – не зупинятися!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет