Суперакція від Moneyveo – "Кредит під 0%*" для всіх нових клієнтів!

23.05.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Moneyveo не припиняє радувати своїх клієнтів приємними сюрпризами. Адже створити найбільш комфортні та вигідні умови кредитування для користувачів нашого сервісу – головний пріоритет компанії. Так, нещодавно стартувала акція "Щасливчик місяця", в рамках якої щомісяця ми обиратимемо переможця, якому не доведеться сплачувати ані тіло кредиту, ані нарахований за час користування позикою процент. Проте на цьому приємні несподіванки від нашої компанії не закінчуються.

нуль проц

Ми всі принаймні раз стикалися з життєвими труднощами, які вимагали оперативного вирішення та вкладання грошових коштів. На жаль, деякі ситуації є невідкладними, тому часу на пошук необхідних коштів може просто не вистачити – саме для цього і було створено сервіс Moneyveo – миттєвий кредит онлайн. Ми завжди прагнемо зрозуміти, в якому становищі опинилися наші клієнти, та надати їм максимально лояльні умови кредитування.

Саме тому з 23 числа стартує акція "Кредит під 0 %*". Тепер кожний новий клієнт нашого сервісу, який оформив заявку вперше, отримує не просто знижку, а практично безпроцентний кредит. Вам не доведеться вводити відповідний промокод, звертатися у службу підтримки чи виконувати будь-які інші дії. Все, що Вам необхідно зробити, – заповнити стандартну анкету з особистими даними, та вже протягом кількох хвилин гроші будуть перераховані на Вашу банківську картку.

Наша компанія завжди рада простягнути клієнту руку в складні часи. Співпрацюючи з нами, Ви знайдете не тільки фінансову підтримку, а й вірного друга, здатного зрозуміти Ваше становище.

* під фразою "Кредит під 0%" слід розуміти кредит з процентною ставкою 0,01% на день від суми кредиту. 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 2)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет