Стартує нова акція "Щасливчик місяця"

05.05.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
счастливчик

В компанії Moneyveo клієнт завжди посідає перше місце, тому наша команда регулярно працює на покращення умов кредитування для користувачів сервісу. Так, нещодавно ми збільшили максимальну суму кредиту: для нових клієнтів – з 2500 до 3000 гривень, а для постійних – з 8000 до 10000 гривень. Проте, звичайно, разом із цим приємні несподіванки для наших клієнтів не закінчуються – з цього моменту стартує акція "Щасливчик місяця".

Відтепер раз на місяць ми довільно обиратимемо день, в який всі користувачі з поточними кредитами автоматично ставатимуть учасниками акції. За допомогою випадкової вибірки результатів (random.org) визначиться переможець, якому не доведеться повертати позичені кошти на нарахований процент.

Варто зазначити, що взяти участь у даній акції зможуть тільки ті клієнти, які мають поточний, ще непогашений кредит. Але позмагатися за головний приз не зможуть ті користувачі, які прострочили сплату позики або оформили послугу реструктуризації чи пролонгації.

Moneyveo завжди прагне потішити своїх клієнтів різноманітними бонусами та допомогти у скрутній ситуації. Слідкуйте за нашими новинами та зустрічайте ще більше приємних сюрпризів та корисних акцій.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 2)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет