Moneyveo посилює заходи безпеки для своїх клієнтів

13.04.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Moneyveo  посилює безпеку

Не секрет, що зручність, якість послуг та безпека клієнтів завжди на першому місці для нашої компанії. Саме тому команда Moneyveo прагне до розвитку та шукає можливості для покращення функціонала і рівня безпеки нашого сервісу.

Сьогодні в нашій компанії діє чимало різноманітних заходів із захисту персональних даних клієнта. Головним документом, що свідчить про високий рівень безпеки Moneyveo, є сертифікат PCI DSS. Цей документ являє собою стандарт безпеки, розроблений всесвітньо відомими платіжними системами Visa та MasterCard. Також на нашому сервісі використовується протокол https, який підтримує шифрування і захист комунікації та запобігає "перехопленню" конфіденційної інформації зі сторони. Крім того, в компанії існують й інші запобіжні заходи, спрямовані на боротьбу із шахрайством.

У повсякденному житті ми нерідко стикаємося з ситуаціями, як можуть нести потенційну загрозу для наших персональних даних. Наприклад, коли ми подаємо документи в страхову компанію, туристичному агенту або навіть робимо скан-копії чи роздруківки у найближчій крамничці біля зупинки. Таким чином, зображення Ваших документів можуть лишитися в електронній формі на сторонніх носіях і потім бути використані шахраями.

Уважні клієнти Moneyveo, напевно, пам’ятають про Правиланадання грошових коштів у кредит, де зазначено, що співробітники сервісу можуть наполягти на поданні копій документів. Тепер, з метою додаткового захисту деяких користувачів, наша компанія проситиме надати фото клієнта, що тримає в руках паспорт і кодову фразу, яку завчасно повідомить консультант зі служби підтримки.

Таке нововведення дасть можливість зі ще більшою вірогідністю гарантувати захист клієнта, безпеку його персональних даних та безпечний рух коштів.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет