moneyveo визнали найвідомішим брендом в онлайн-кредитуванні

26.06.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Святкуємо! moneyveo отримав титул найвідомішого бренду у сфері онлайн МФО в Україні за версією фінансового супермаркету Finance.ua

left

Круто, коли тебе знають. Круто, коли кажуть: «moneyveo оголошує нову акцію…» – і всі в курсі, що це найбільший український сервіс онлайн-кредитування, а його акції завжди передбачають справжню вигоду.

Нагороду «moneyveo – найвідоміший бренд» ми отримали днями на першому в Україні anti SUMMIT для мікрофінансових організацій. Захід відвідали представники найбільших МФО, а також Національної комісії з регулювання ринку фінансових послуг, Національного антикорупційного бюро України та ін. Учасники обговорювали найважливіші теми для небанківського ринку. Піднімали питання співпраці МФО та банків, ризик-менеджменту, потенційні сценарії розвитку ринку та його державного регулювання тощо.

Технічний директор moneyveo Алекс Банасевич розповів про світовий досвід використання нових технологій ідентифікації та верифікації в онлайн-бізнесі (на прикладі досвіду США, Великобританії, Мексики та Польщі). Він також поділився інформацією щодо методів роботи в цьому напрямку компанії moneyveo.

Команда moneyveo дуже радіє нагороді за високе знання бренду серед споживачів. Адже чим більше людей почують про наш сервіс, тим більшій кількості користувачів ми будемо допомагати вирішувати їхні термінові фінансові питання.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.56 з 5 (Голосів: 9)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет