Moneyveo змагається за звання "Кращого сервісу кредиту онлайн"

01.08.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
nominant

Наша компанія завжди турбується про якість послуг та щодня працює над підвищенням рівня комфорту своїх клієнтів, що дозволяє зберегти позиції лідера в галузі онлайн мікрокредитування. Черговим підтвердженням цього є номінація на Українську народну премію в категорії "Сервіс кредитів онлайн".

Головною відмінністю цієї премії є експертна комісія, а точніше її відсутність – у ролі журі виступає ніхто інший, як кінцевий споживач. Саме це робить Українську премію насправді народною та слугує своєрідним гарантом якості тих чи інших товарів і послуг.

Мета даного проекту полягає в популяризації українських брендів, формуванні здорової конкуренції та підвищенні попиту на вітчизняні продукти та послуги серед населення.

Варто наголосити, що самі номінанти не можуть вплинути на вибір "журі" під час голосування – споживач на свій розсуд обирає гідний, на його думку, бренд. Проголосувати за улюблену компанію або товар в певній сфері може кожен, для цього необхідно тільки здійснити кілька простих кроків.


  • Крок 1. Обрати "Голосування – 2016" на сайті Української народної премії.

  • Крок 2. Зі списку обрати потрібну категорію. Наприклад, щоб проголосувати на користь Moneyveo, оберіть категорію "Бізнес та фінанси", а потім "Сервіс кредитів онлайн".

  • Крок 3. Натисніть кнопку "Голосувати" та оберіть соціальну мережу для авторизації.

  • Крок 4. Поділіться інформацією про премію в особистому повідомленні або в публікації на стіні.

Проект "Українська народна премія" прагне визначити найкращих "гравців" вітчизняного ринку, які надають послуги та виготовляють якісні товари. Зробити внесок та посприяти справедливій оцінці може кожен, небайдужий до майбутнього улюбленої компанії.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет