Як оформити кредит онлайн?

Терміново потрібні гроші?18.12.2017
Оформление кредита онлайн

Якщо Вам несподівано знадобилися додаткові кошти, один з найзручніших і найшвидших способів знайти гроші – оформити кредит онлайн. Ця галузь розвивається на українському ринку вже кілька років. Найбільший попит вона має зараз, коли багато людей відчувають фінансову недостатність. Позичити гроші у банку доволі складно, оскільки вимоги до позичальників зросли, а платоспроможність українців навпаки – дуже знизилася. Онлайн кредитування з'явилося у відповідь на підвищену зацікавленість з боку населення швидкими невеликими позиками. Тепер Ви можете вирішити свої фінансові труднощі протягом декількох хвилин, не виходячи з дому – достатньо просто оформити заявку на кредит онлайн.

Історія цього сегмента в Україні стала продовженням розвитку мікрокредитування, яке разом із багатьма іншими видами діяльності зараз переходить в онлайн простір. Власне, поняття «мікрокредит» виникло на ринку ще на початку 2000-х, але перші офіційно зареєстровані мікрофінансові організації з'явилися тільки в 2011-му. Ніша «гроші до зарплати» почала розвиватися приблизно в той самий період. Її переміщення в інтернет-простір стало наступним, найзручнішим і найвигіднішим способом взаємодії між клієнтами і кредиторами. Зараз в країні існує близько 15 компаній, які працюють в режимах онлайн та офлайн одночасно. Це організації, які видають кредити за допомогою Інтернету на банківську карту або готівкою у відділенні. Також на ринку представлені близько 8 компаній, що діють виключно в Інтернеті. Moneyveo належить до другої групи.

Вам потрібно здійснити кілька простих кроків, якщо Ви вирішите оформити кредит онлайн. Україна приєдналася до загальних правил інтернет-кредитування, які діють в усьому світі. Все, що необхідно зробити:

  • визначити потрібну суму і строк погашення;
  • оформити заявку на отримання позики і дочекатися підтвердження;
  • отримати гроші на картку.

Згідно з українським законодавством, брати позики можуть тільки повнолітні. Щоб оформити онлайн заявку на кредит, з документів необхідно мати лише паспорт, ідентифікаційний код і номер кредитної картки, відкритої в одному з українських банків. Цю інформацію користувач вносить під час реєстрації на сайті. Рішення щодо видачі коштів приймається дуже швидко: якщо Ви скористаєтеся сервісом Moneyveo, відповідь надійде через кілька хвилин після заповнення заявки.

На сьогодні онлайн кредитори – найбільш лояльні учасники ринку, проте успішне користування таким сервісом також вимагає від людини фінансової дисципліни. Порушення умов кредитування може негативним чином позначитися на кредитному рейтингу, який є ключовим фактором під час прийняття рішення про видачу позики.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 2,5 з 5 Голосів: 2

Терміново потрібні гроші?