Яким чином можна оформити заявку на кредит онлайн

Терміново потрібні гроші?18.12.2017
zayavka

Останнім часом в Україні значно зріс попит на мікропозики. Особливою популярністю користується онлайн кредитування, завдяки своєму простому та зручному механізму. На сьогодні в Україні близько 15 компаній надають мікропозики за допомогою інтернет-ресурсів. Працювати з клієнтом всі вони починають, коли їм надходить онлайн заявка на кредит. Проте є принципові відмінності як у механізмі обробки запиту, так і в процедурі видачі коштів.

Від запиту до отримання грошей: у чому відмінності процедури

Існують три основні способи обслуговування клієнтів, які використовують у своїй діяльності мікрофінансові компанії:

  1. Процес повністю переміщений в інтернет-простір. Ви можете, не відходячи від комп’ютера (або іншого пристрою з підключенням до мережі), оформити заявку на кредит онлайн та отримати гроші на карту будь-якого українського банку, яку зазначите у формі. Таких компаній в Україні нараховується близько 8, місце лідера серед яких посідає Moneyveo.
  2. Процес заповнення заявки на кредит та етап погодження відбувається віддалено, через інтернет-ресурс, проте кошти видаються готівкою під час відвідування відділення компанії.
  3. За допомогою сайту лише подається коротка заявка на кредит онлайн. Потім представник компанії телефонує клієнту, уточнює необхідні дані, а після прийняття рішення приїжджає для підписання договору.

Кожен варіант має свої особливості. Звісно, перший спосіб найзручніший, але варто звернути увагу – він передбачає наявність банківської карти. Якщо її у Вас поки немає, то або доведеться завести, або скористатися послугами компанії, яка видає в кредит готівкові кошти. В останньому варіанті все ж таки доведеться кудись їхати, що також не завжди зручно. Все залежить від Ваших побажань.

Яку інформацію запитують онлайн заявки на кредит?

Під час першого звернення в компанію Вас попросять оформити онлайн заявку на кредит. Зазвичай вона включає близько 20-25 пунктів:

  • ПІБ, дата народження, контактна інформація, місце проживання;
  • паспортні дані та ІПН;
  • інформація про освіту, сімейний стан;
  • наявність кредитів;
  • тощо.

Заповнення заявки на сайті компанії Moneyveo триватиме близько 8-10 хвилин. Це треба зробити один раз. При повторному зверненні достатньо лише зайти в свій Особистий кабінет і просто надіслати запит на отримання нового кредиту. Особисті дані зберігаються, вони постійно перебувають перед Вашими очима. Якщо щось зміниться у Вашому поточному стані (наприклад, номер телефону чи адреса проживання), зміни в анкетні дані можна внести будь-якої миті.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 Голосів: 3

Терміново потрібні гроші?