Заявка на позику онлайн – миттєве рішення фінансових проблем

Терміново потрібні гроші?14.12.2017

Можливість отримувати позики в Інтернеті в корені змінила сприйняття споживачами кредитування. Воно вже не асоціюється у них із чимось складним і малодоступним. Тепер проблеми з нестачею грошей можна вирішувати буквально впродовж декількох хвилин, адже не так багато треба для того, щоб отримати кредит онлайн. Заявка із вказанням необхідної суми, надіслана через сайт компанії, – перший і головний крок з боку користувача. Подальші етапи тривають лише декілька хвилин.

Заявка на кредит

Таку можливість уперше в Україні запропонувала компанія Moneyveo в 2013 році, і відтоді ринок експрес-кредитів в Інтернеті почав активно розвиватися.

Отримати онлайн кредит можна, стоячи в черзі у магазині

Оформлення кредиту в Інтернеті – настільки зручне і швидке рішення, що отримати гроші можна буквально, поки Ви стоїте в черзі у магазині. На сторінках Moneyveo в соціальних мережах неодноразово з'являлися відгуки користувачів сервісу із вдячністю за швидке обслуговування. Клієнти компанії повідомляли, що встигали отримувати кредити в її сервісі, поки стояли в черзі на касі магазину, чекали замовлення в ресторані, поки продавець шукав потрібний розмір взуття, поки чекали доставки піци і так далі.

Як таке можливо? Moneyveo знає відповідь, оскільки саме вона запустила позики онлайн в Україні та по сьогоднішній день є визнаним лідером ринку. Щоб скористатися послугами її сервісу, від Вас знадобиться:

  • онлайн заявка на кредит, в яку потрібно внести особисті дані;
  • електронна пошта і телефон – для зворотного зв'язку із сервісом і підтвердження наміру оформити в ньому кредит;
  • банківська карта, на яку Ви отримаєте кошти.

Перше звернення в сервіс зазвичай триває від 8 до 15 хвилин, вони затрачаються переважно для заповнення анкети. Подальші звернення обробляються значно оперативніше – впродовж 2-3 хвилин. Це найвища швидкість обслуговування в ніші "гроші до зарплати" в Україні, що пов'язано з автоматизацією процесу обробки заявок.

Погашати онлайн кредити також легко

На етапі, коли вже надіслана та схвалена онлайн заявка, кредит отриманий і використаний за призначенням, можна дихати вільніше. Наступне завдання – погасити позику.

Прагнучи бути максимально комфортним сервісом, Moneyveo запропонувала користувачам можливість повертати позики декількома способами:

  • через Особистий Кабінет на сайті,
  • у будь-якому банку через касу,
  • за допомогою терміналу самообслуговування.

У мікрокредитуванні велике значення має своєчасність оплати позик. Вони призначені для задоволення невідкладних потреб і не можуть використовуватися впродовж дуже тривалого періоду. За умови своєчасної оплати, людина зберігає хорошу кредитну історію і рейтинг, а фінансова компанія отримує надійного, добросовісного клієнта.

Багато способів погашення позик дають можливість користувачеві сервісу Moneyveo вносити кошти вчасно і незалежно від його місцеперебування. Навіть якщо один спосіб на даний момент не доступний клієнту, він може скористатися іншими варіантами. А на випадок оплати, наприклад, через касу банку, в якого час обробки і перерахування коштів іноді розтягується до 3-х днів, компанія надає позичальникам 3 додаткові дні, в які не нараховуються проценти. Тому клієнти сервісу можуть не турбуватися про те, що з вини банку кредит буде погашений із запізненням.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.88 з 5 Голосів: 8

Терміново потрібні гроші?